Migranty
Там, де живуть українці

Найбільш високоосвічені країни світу

  • вт, 26 бер 2019
  • 832 перегляди

За даними досліджень Global Competitiveness Report було оцінено рівень освіти населення 138 країн світу. Для визначення результатів, до уваги бралися громадяни, які отримали вищу освіту в університеті. Таким чином, визначено, що найбільша кількість освічених людей проживає в Сінгапурі. Друге місце займає Фінляндія, а третє – Нідерланди.

Сінгапур

Крихітна країна обігнала такі країни, як Японію, Естонію, Фінляндію, які роками були лідерами за цим напрямком. Також, варто зазначити, що 24% всіх учнів та студентів Сінгапуру є одними з найбільш науково підкованих.

Фінляндія

Система освіти в даній країні має на меті забезпечити достатній високий рівень навчальних досягнень та обізнаності всього населення. У них діє принцип довічного навчання, який дає можливість вчитися в будь-якому віці і охоплює всі ступені освіти, з початкового навчання до освіти дорослих.

Нідерланди

Дана країна заслужено пишається якістю своєї вищої освіти. Варто зазначити, що майже всі університети Нідерландів входять до топ-200 закладів світу. Нідерланди отримали всесвітнє визнання за свою революційну систему навчання орієнтовану на вирішення проблем, яка вчить студентів аналізувати та вирішувати практичні питання самостійно через акцент на самостійне навчання та самодисципліну.

 

Сінгапур Навчання навчання освіта фінляндія топ сінгапур
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.