Migranty
Там, де живуть українці

Тривалість робочого дня у світі

  • вт, 26 бер 2019
  • 1061 перегляд

Ще в ХХ столітті  в Україні було встановлено восьмигодинний робочий день. А який ж цей показник у інших країнах світу?

У Нідерландах найкоротша середньостатистична тривалість робочого тижня — 27 годин. При цьому голландські підприємства все частіше переходять на чотириденний робочий день, а середня тривалість робочого дня триває 7 годин 30 хвилин.

В країні Фінляндії потрібно працювати не менше 32 годин, але не більше 40 годин у тиждень.

Жителі Данії працюють у день 7 годин 21 хвилину, але при цьому середня тривалість робочого тижня в 37,5 годин є одним з найнижчих показників у Європі.

Найпрацелюбнішими в Європі є працівники у Великобританії, Греції та Португалії. Британці, працюючи по 43,7 годин на тиждень, дуже часто затримуються на робочому місці. Португальці, в свою чергу, працюють по 8 годин 48 хвилин в день (приблизно по 48 годин на тиждень). Також, варто зазначити, що до європейських «трудяг» належать жителі Греції, робочий тиждень яких триває 43,7 годин.

Якщо розглядати країни Азії, то їх жителі  працюють набагато більше. Наприклад, середній робочий день у Китаї триває 10 годин, і це при тому, що робочими є шість днів. У підсумку виходить 60 робочих годин на тиждень. А от в Японії стандартний робочий день передбачає до 40 робочих годин на тиждень.

 А скільки б Ви хотіли, щоб тривав Ваш робочий тиждень?

Нідерланди Робота робота нідерланди данія фінляндія китай
DISQUS Plugin is temporary unavailable