Migranty
Там, де живуть українці

Візові запрошення в Польщу

  • пн, 01 кві 2019
  • 568 переглядів

Для того, щоб працювати в Польщі потрібно отримати запрошення від роботодавця. Саме на підставі цього документу ви зможете оформити у Візовому Центрі робочу національну  візу.

Реєстрація запрошення іноземців в Польщі відбувається за допомогою запису в реєстрі запрошень на прохання особи, яка запрошує.

Запрошення має в собі містити таку інформацію:

- про особу яка запрошує: ім'я, дата та місце народження, громадянство, адреса, рід занять, тип, серія та номер посвідчення особи, або якщо це юридична особа, то:назва, реєстраційний номер, юридична адреса;

- про запрошеного іноземця: ПІБ, дата та місце народження, стать, громадянство, адреса, номер паспорта та серія, і, можливо, ступінь споріднення з приймаючою стороною. Також, якщо Ви запрошуєте іноземця з сім’єю, то зазначте і їх ім'я, прізвище, дату народження і стать;

- про зобов'язання особи яка запрошує, що при потребі покриє витрати перебування та виїзду запрошених іноземних громадян;

- про місце проживання іноземця;

- про час, на який запрошено іноземця;

- про мету перебування іноземця;

- про назву органу, який зробив даний запис до реєстру запрошень;

- про дату і номер реєстрації в реєстрі запрошень;

- підпис особи, яка запрошує.

Запрошення входить в силу з моменту його реєстрації на прохання заявника, до реєстру запрошень і є дійсний упродовж року.

Також зверніть увагу, що потрібно обов’язково перевірити правильність написання особистих контактних даних в запрошенні. Одна помилка може стати причиною відмови при подачі документів на візу.

Польща Робота робота польща віза запрошення
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.