Migranty
Там, де живуть українці

Депортація із Німеччини

  • пн, 08 кві 2019
  • 241 перегляд

Щодо питання депортації з Німеччини потрібно зазначити, що таке рішення застосовується щодо громадян України дуже часто і, наприклад, порівняно з іншими країнами Шенгенської угоди, депортація з Німеччини застосовується на необмежений термін.

Причинами депортації з даної країни можуть бути різними. Найбільш поширеними є: прострочена віза, порушення візового режиму, відсутність яких-небудь документів або необхідних засобів, страховки, щодо.

Якщо Ви зобов’язані покинути Німеччину в добровільному порядку, і для виконання цього зобов'язання Вам був встановлений певний час для виїзду з Німеччини, то Ви повинні покинути дану країну до закінчення цього терміну, а також надати доказ Вашого своєчасного від'їзду з країни (довідка про перетин кордону). Цю довідку Вам потрібно буде надати компетентному органу в Німеччині у відповідний спосіб:

- якщо Ви залишаєте Німеччину виїжджаючи в третю країну без зупинки в будь-якій країні Шенгенської угоди, то Вам потрібно віддати цю довідку прикордонній службі при виїзді на контрольно-пропускному пункті;

- якщо Ви залишаєте Німеччину виїжджаючи через іншу країну Шенгенської угоди, то Ви маєте особисто подати цю довідку в німецьке або посольство, або консульство за межами країн Шенгенської угоди.

Якщо ж Ви вчасно не виконаєте свого зобов’язання покинути Німеччину або ж не надасте довідку про перетин кордону відповідно до вищенаведених вимог, Вам буде встановлена депортація і до Німеччини, і до країн Шенгенської угоди. При цьому Ваші дані будуть внесені до національного реєстру небажаних до в'їзду осіб (AZR) і до Шенгенської інформаційної системи з метою відмови у в'їзді та арешту.

Німеччина Еміграція німеччина шенген депортація
comments powered by Disqus