Migranty
Там, де живуть українці

Статус біженця в Іспанії

  • пн, 08 кві 2019
  • 2179 переглядів

Один з найбільш демократичних способів іммігрувати в Іспанію є отримання статусу біженця.

Тим громадянам, які вирішили поїхати до Іспанії через біженство, на час розгляду даного клопотання надається безкоштовне житло, одяг, харчування, медична допомога, виплачується щомісячна допомога. Коли іноземець отримає офіційно статус біженця, він через 5 років може претендувати на громадянство Іспанії (хоча за звичайною процедурою це може бути  через  10 років). Дозвіл на проживання в країні спочатку видається лише на один тиждень, потім на місяць, потім на три місяці. Таким чином його можна продовжувати, а після 5-ти років можна буде подати документи на громадянство.

Подати заяву на отримання статусу біженця можна на пограничних пунктах пропуску на території Іспанії, у портах і аеропортах, у центрах отримання притулку та статусу біженця і в центрах для інтернованих осіб.

Для отримання притулку спочатку потрібно домовитися про зустріч у центрі отримання притулку та статусу біженця у Барселоні, щоб провести індивідуальну бесіду. Протягом цієї бесіди Вас попросять сказати Ваші ідентифікаційні дані, розказати, як Ви прибули до Іспанії, чому саме Вас переслідують у рідній країні. 

На прийняття рішення щодо задоволення Вашої заяви OAR має один місяць. Якщо заяву було подано на пограничному пункту пропуску, відповідні державні органи матимуть на прийняття рішення лише чотири дні.

Також, зверніть увагу, що відповідно до Дублінської конвенції за оформлення статусу відповідає та держава-член ЄС, на території якої особа звернулася уперше. Тому після реєстрації в Іспанії ви не зможете зробити це в іншій країні ЄС.

 

 

Іспанія Еміграція іспанія біженець
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.