Migranty
Там, де живуть українці

Найпопулярніші країни, де чекають українців

  • чт, 11 кві 2019
  • 510 переглядів

Сьогодні через безробіття в Україні багато українців виїжджає за кордон для того, щоб отримати роботу, яка буде приносити їм нормальний дохід. В Європі ж навпаки через брак робочої сили українців активно запрошують на роботу.

Найпопулярнішими країнами, де українців чекають на роботу є Чехія, Польща, Ізраїль та Китай.

Чехія. Дана країна є близько географічно, а також вона є зацікавленою в іноземних працівниках. Зверніть також увагу, що у Чехії існують квоти на іноземну робочу силу, але вони постійно збільшуються, адже українські заробітчани тут потрібні. Зарплата у Чехії є вищою, в порівняні з Польщею, проте оформлення документів є складнішим процесом. Найбільше працівників залучені у робітничому секторі.

Польща. Через географічну близькість до України, а також через підвищений попит на ринку праці, ця країна вважається однією з найпривабливіших не тільки для сезонних робіт, а й для більш тривалого працевлаштування. Також в Польщу є можливість забрати сім'ю, яка залишилася в Україні й проживати усім разом. Найпопулярнішими вакансіями для українців є у сфері будівництва, промисловості, сільськогосподарської галузі.

Ізраїль.  В даній країні пропонують величезну кількість вакансій з високою зарплатою, а також гідні умови проживання, саме тому дана країна є однією із найперспективніших для українців. Найбільш потрібні працівники у сферу обслуговування й освіти — вчителя, няні, гувернантки. При цьому виявляється, що більше вакансій в Ізраїлі є саме для українок.

Китай. В цій країні людина з європейською зовнішністю може знайти собі дуже добре оплачувану роботу. Найпопулярнішими вакансіями є для IT-фахівців, інженерів, архітекторів, акторів, танцюристів, музикантів. Якщо Ви володієте англійською мовою, то Ваші шанси на отримання роботи суттєво збільшуються, при цьому знання китайської мови не є обов’язковою умовою, хоча і буде великим плюсом.

Чехія Робота робота чехія польща ізраїль китай
DISQUS Plugin is temporary unavailable