Migranty
Там, де живуть українці

Найпопулярніші країни, де чекають українців

  • чт, 11 кві 2019
  • 653 перегляди

Сьогодні через безробіття в Україні багато українців виїжджає за кордон для того, щоб отримати роботу, яка буде приносити їм нормальний дохід. В Європі ж навпаки через брак робочої сили українців активно запрошують на роботу.

Найпопулярнішими країнами, де українців чекають на роботу є Чехія, Польща, Ізраїль та Китай.

Чехія. Дана країна є близько географічно, а також вона є зацікавленою в іноземних працівниках. Зверніть також увагу, що у Чехії існують квоти на іноземну робочу силу, але вони постійно збільшуються, адже українські заробітчани тут потрібні. Зарплата у Чехії є вищою, в порівняні з Польщею, проте оформлення документів є складнішим процесом. Найбільше працівників залучені у робітничому секторі.

Польща. Через географічну близькість до України, а також через підвищений попит на ринку праці, ця країна вважається однією з найпривабливіших не тільки для сезонних робіт, а й для більш тривалого працевлаштування. Також в Польщу є можливість забрати сім'ю, яка залишилася в Україні й проживати усім разом. Найпопулярнішими вакансіями для українців є у сфері будівництва, промисловості, сільськогосподарської галузі.

Ізраїль.  В даній країні пропонують величезну кількість вакансій з високою зарплатою, а також гідні умови проживання, саме тому дана країна є однією із найперспективніших для українців. Найбільш потрібні працівники у сферу обслуговування й освіти — вчителя, няні, гувернантки. При цьому виявляється, що більше вакансій в Ізраїлі є саме для українок.

Китай. В цій країні людина з європейською зовнішністю може знайти собі дуже добре оплачувану роботу. Найпопулярнішими вакансіями є для IT-фахівців, інженерів, архітекторів, акторів, танцюристів, музикантів. Якщо Ви володієте англійською мовою, то Ваші шанси на отримання роботи суттєво збільшуються, при цьому знання китайської мови не є обов’язковою умовою, хоча і буде великим плюсом.

Чехія Робота робота чехія польща ізраїль китай
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.