Migranty
Там, де живуть українці

Блакитна карта ЄС

  • пн, 15 кві 2019
  • 321 перегляд

Блакитна Карта ЄС є аналогом Зеленої Карти США, різниця лише в тому, що Зелену карту можна виграти в лотерею, а Блакитну – ні. Блакитна карта була введена для того, щоб залучати молодих фахівців. Даний документ дозволяє проживати та працювати в одній з європейських держав протягом часу, на який укладено трудовий контракт з роботодавцем (проте не більше 3-х років). Якщо ж власник Блакитної карти забезпечений роботою на довший термін, то вона автоматично продовжується після закінчення періоду дії.

Варто зазначити, що не всі країни-учасниці ЄС беруть участь у проекті Блакитна Карта ЄС. Наприклад, Великобританія, Данія та Ірландія – не беруть участь.

Що отримує власник Блакитної карти?

- дозвіл на проживання в тих країнах ЄС, на які поширюється дія даного документа;

- можливість на возз’єднання з сім’єю;

- соціальні та правові гарантії (допомога по безробіттю, медичне страхування, відпустка, тощо);

- заробітна плата на тому ж рівні, що й у громадян конфедерації.

Для того, щоб отримати блакитну карту ЄС потрібно знайти місце працевлаштування. За допомогою інтернету чи спеціалізованих агентств мігрант знаходить вакансію і зв’язується із потенційним роботодавцем. Згодом іноземець проходить співбесіду через Skype, за допомогою якої оцінюють його мовні навички, особисті та професійні якості. Якщо спілкування проходить успішно, роботодавець, що приймає, оформлює запрошення.

При цьому іноземець ще повинен підтвердити свою кваліфікацію документально, тобто надати диплом спеціаліста або магістра. Зверніть увагу, що якщо іноземець порушував законодавство ЄС або порушував правила візового режиму, відповідні органи мають підстави йому відмовити.

Польща Робота єс працевлаштування блакитнакарта bluecard
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.