Migranty
Там, де живуть українці

Сайти для безкоштовного вивчення англійської мови

  • пн, 15 кві 2019
  • 313 переглядів

Для того, щоб вивчити англійську мову, не обов’язково ходити на платні курси чи відвідувати репетиторів, достатньо мати велике бажання та доступ до інтернету. Ми підготували для Вас сайти, де Ви зможете безкоштовно вивчити цю мову онлайн.

1) Learning English від BBC. Даний ресурс пропонує навчання по рівнях у вигляді курсів, де у цікавій відеоформі Ви зможете вивчити англійську мову та закріпити пройдений матеріал за допомогою вправ. Також зручним є те, що частина курсів поділяється за тематикою: англійська в університеті, на роботі, у новинах тощо.

2) Duolingo. Даний ресурс пропонує численні письмові уроки та диктанти. Розділ для практики вивченої лексики, за один курс ви можете вивчити до 2000 слів. Крім сайту можна вивчати англійську за допомогою мобільного додатку.

3) Engvid. Сайт містить безкоштовні відеоуроки англійської. Вони поділені за рівнем англійської, а також за мовними навичками. Саме тому у Вас є можливість вивчити мову як загалом, так і покращити свої певні навички. Ті, хто хочуть складати міжнародний екзамен IELTS чи TOEFL, можуть скористатись спеціальними відеолекціями для підготовки.

4) Loyal books. Сайт містить безкоштовні електронні та аудіокниги різними мовами. Відомо, що книги – це ефективний спосіб вдосконалити збільшення свого словникового запасу.

5) Memrise. Ресурс для вивчення іноземних мов за допомогою системи карток. Контент також можуть створювати самі користувачі. У 2017 році мобільний додаток переміг у категорії “Найкраща програма року від” Google Play Awards.

Велика Британія Навчання навчання англія англійськамова електроннийресурс
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.