Migranty
Там, де живуть українці

Заробітна плата у Сінгапурі

  • пн, 15 кві 2019
  • 566 переглядів

Сінгапур - крихітна держава, яка володіє одним з найвищих ВВП у світі. Сприятливий інвестиційний клімат, м'яке оподаткування, високий рівень вільної конкуренції, зарплати у великих розмірах – так можна схарактеризувати дану державу.

В Сінгапурі немає мінімальної заробітної плати, оскільки вона не передбачена законодавством. Заробітна плата працівника в країні нічим не регулюється, окрім трудового контракту.

Найменшими зарплатами в даній країні вважаються 1000-1500 доларів США. Середня зарплата в Сінгапурі ще недавно ледь перевищувала 3000 дол. США, але у 2019 році стрімко наближається до позначки 4000 доларів США на місяць.

Проте не варто забувати, що прожитковий мінімум в Сінгапурі також захмарно високий — у 2019 році місто-держава була визнана найдорожчою у світі. До того ж іноземцю, що не має у своєму розпорядженні власної нерухомості, потрібно винаймати житло, на що піде не менше 1500 доларів навіть за умови найскромнішого житла.

Сінгапур Робота зарплата сінгапур
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.