Migranty
Там, де живуть українці

Престижні школи, куди мріє потрапити кожен учень

  • пн, 15 кві 2019
  • 305 переглядів

Випускники престижних шкіл роблять блискучі кар'єри, адже їх охоче приймають у найкращі університети та перед ними відкривається багато дверей.

Саме тому ми зробили підбірку найкращих шкіл у світі із зазначенням відомих людей, які у них навчались.

1.  Le Rosey (школа королів). Даний навчальний заклад знаходиться у Швейцарії. Вартість навчання становить – 86 700 фунтів стерлінгів за рік. Ця школа забезпечує своїх учнів не лише місцем проживання, але й сезонними кампусами, центром верхової їзди і навіть яхтою для прогулянок.

Відомими випускниками школи Le Rosey є принц Монако Рене, шах Ірану, король Фарук з Єгипту.

2. Aiglon College. Школа знаходиться у Швейцарії. Вартість навчання становить – 80 800 фунтів стерлінгів за рік. З даного навчального закладу відкривається чудовий краєвид на Монблан. Aiglon College функціонує як традиційна школа-інтернат. У закладі є своя особливість: тричі на тиждень усі школярі збираються на 20-хвилинну ранкову медитацію.

Відомими випускниками школи Aiglon College є принцеса Греції і Данії Тетяна, актор Мішель Гілл.

3. Collège Alpin International Beau Soleil. Місце знаходження – Швейцарія. Вартість навчання за 1 рік становить 79 500 фунтів стерлінгів. Даний заклад має власний ресторан на гірських схилах, центр мистецтв, цифрову студію. Також вона відома туристичними експедиціями, наприклад, одна була влаштована на вершину гори Кіліманджаро.

Відомими випускниками школи є Люксембурзький принц Гійом, принцеса Данії Марія, гонщик Жак Вільньєв.

Швейцарія Навчання навчання швейцарія школа
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.