Migranty
Там, де живуть українці

Які міста найбільш завантажені транспортними засобами?

  • чт, 18 кві 2019
  • 276 переглядів

Щоденно добираючись з роботи додому кожен з нас витрачає дуже багато часу через завантаженість дороги транспортними засобами.

Як показало дослідження, найбільш масштабні пробки у світі є у місті Вильявисенсио у Колумбії. Водії даного міста в середньому витрачають у пробках за день близько 190 хвилин, що є дуже високим показником в порівнянні з іншими містами.

На другому місці по завантаженості доріг посідає місто Мертл-Біч, що знаходиться у США. Жителі цього міста витрачають дещо менше – 96 хвилин в день. А на третьому місці представлене місто Голанські висоти (Ізраїль) з результатом 80 хвилин.

Загалом, як показують дослідження, саме американські водії проводять у заторах найбільше часу.

При цьому, варто звернути увагу, що до найменш завантажених міст у світі відносять столиці Бразилії, Італії та Нідерландів — в цих містах шлях до роботи займає до 40 хвилин.

США Транспорт сша ізраїль транспорт пробки
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.