Migranty
Там, де живуть українці

Медицина в Сінгапурі

  • чт, 18 кві 2019
  • 359 переглядів

При тому, що державні витрати на медицину в Сінгапурі найнижчі серед розвинених країн і становлять всього 4,7% ВВП, медицина в Сінгапурі вважається однією із найкращих у цілому світі.

В Сінгапурі є і державна, і приватна медицина. Всі медичні заклади, незалежно від того чи приватні вони, чи державні, оснащені новітнім обладнанням, а сервіс — однаково бездоганний. Єдина різниця між закладами з різною формою власності це те, що процес обстеження і лікування в приватних госпіталях може бути набагато швидшим.

Швидка допомога є безкоштовною і дуже оперативною. Проте, за всі наступні звернення до медичної установи доведеться платити, адже головна сінгапурська лікарня приймає пацієнтів безкоштовно лише в разі небезпеки для їхнього життя.

В медичних закладах в даній країні все комп'ютеризовано, систематизовано та чітко згідно з установленим порядком. Черг на запис до лікарів зазвичай теж немає. Час очікування на прийом до лікаря може бути різним, але мова йде про години або дні, але не тижні чи місяці.

У Сінгапурі знаходиться один з найсучасніших центрів біомедичних досліджень, головним завданням якого є дослідження вже наявних ліків і розробка нових, які допоможуть вилікувати найскладніші хвороби. 

Варто також зазначити, що у Сінгапурі дуже розвинений медичний туризм, і сюди приїжджають лікуватися пацієнти з усього світу. Причому, часто це пацієнти, які вже лікувалися в кращих клініках США, Німеччини, Ізраїлю, Південної Кореї й Швейцарії.

Сінгапур Медицина медицина сінгапур
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.