Migranty
Там, де живуть українці

Пологи у Польщі

  • чт, 18 кві 2019
  • 278 переглядів

Народження дитини це завжди радісна подія для кожної сім’ї, і саме тому батьки турбуються про те, щоб дитинка народилась здоровою та в комфортній обстановці. Дедалі більше батьків вважають, що безпечніше народжувати за кордоном і тому однією з найпопулярніших і найкомфортніших країн для народження малюка вважається Польща.

В медичних закладах Польщі є родзали оснащені зручними ліжками, столиком для новонародженої дитини, місцем для рідної людини. Також є індивідуальні післяпологові палати з ремонтом, які мають все необхідне для комфорту матері та дитини з перших годин її народження.

Ціна пологів у Польщі для українців становить 2000-6000 тисяч злотих. Але при цьому Вам не доведеться купувати ніяких ліків, шприців, пеленок, підгузників – все це надається закладом і входить у вартість. Для того, щоб українка змогла народжувати в Польщі безкоштовно, потрібно, щоб майбутня мама офіційно працювала і мала оформлене медичне страхування, або ж була прописана в страхуванні свого чоловіка.

Документи,необхідні для безкоштовних пологів:

- Карта побуту;

- Польський ідентифікаційний номер, котрий має 11 цифр на лицевій стороні (допускається лише його ксерокопія);

- Медична картка пацієнтки ;

- Ряд аналізів, котрі свідчать про поточний стан вагітної, а також самої дитини;

- NIP (номер з десяти цифр, по котрому проводиться ідентифікація трудодавця вагітної як платника податків).

Також в Польщі є можливість народжувати у воді. Цей метод широко використовується в Польщі, адже доведено, що у воді легше переносяться перейми. Правильна температура, розслабляюча музика, контроль фахівців забезпечують хороший результат.

Польща Медицина польща медицина пологи
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.