Migranty
Там, де живуть українці

Пологи у Польщі

  • чт, 18 кві 2019
  • 173 перегляди

Народження дитини це завжди радісна подія для кожної сім’ї, і саме тому батьки турбуються про те, щоб дитинка народилась здоровою та в комфортній обстановці. Дедалі більше батьків вважають, що безпечніше народжувати за кордоном і тому однією з найпопулярніших і найкомфортніших країн для народження малюка вважається Польща.

В медичних закладах Польщі є родзали оснащені зручними ліжками, столиком для новонародженої дитини, місцем для рідної людини. Також є індивідуальні післяпологові палати з ремонтом, які мають все необхідне для комфорту матері та дитини з перших годин її народження.

Ціна пологів у Польщі для українців становить 2000-6000 тисяч злотих. Але при цьому Вам не доведеться купувати ніяких ліків, шприців, пеленок, підгузників – все це надається закладом і входить у вартість. Для того, щоб українка змогла народжувати в Польщі безкоштовно, потрібно, щоб майбутня мама офіційно працювала і мала оформлене медичне страхування, або ж була прописана в страхуванні свого чоловіка.

Документи,необхідні для безкоштовних пологів:

- Карта побуту;

- Польський ідентифікаційний номер, котрий має 11 цифр на лицевій стороні (допускається лише його ксерокопія);

- Медична картка пацієнтки ;

- Ряд аналізів, котрі свідчать про поточний стан вагітної, а також самої дитини;

- NIP (номер з десяти цифр, по котрому проводиться ідентифікація трудодавця вагітної як платника податків).

Також в Польщі є можливість народжувати у воді. Цей метод широко використовується в Польщі, адже доведено, що у воді легше переносяться перейми. Правильна температура, розслабляюча музика, контроль фахівців забезпечують хороший результат.

Польща Медицина польща медицина пологи
DISQUS Plugin is temporary unavailable