Migranty
Там, де живуть українці

Особливості американської школи

  • пт, 19 кві 2019
  • 100 переглядів

Американські школи суттєво відрізняються від шкіл в Україні. В американській школі вчителі і діти мають велику свободу дій. Наприклад, вчителі самі готують уроки, бо у молодшій школі немає підручників. Для них існує основне правило, що школа має бути цікавою та безпечною як для фізичного, так і психічного здоров'я дитини.

Варто також зазначити, що в США не всі школи хороші. Для того, щоб дитина навчалась в хорошій державній школі, потрібно жити в тому районі, за яким вона закріплена. Можна ж звичайно подати заяву в школу не за місцем проживання, але потрапляння в неї відбудеться методом лотереї – якщо є вільні місця, коли набрані всі за місцем проживання, то вони просто розігруються.

В деяких американських школах столики стоять у хаотичному порядку, є туалет, умивальник, чашки, водичка і паперові рушники. Також є килимок, на якому деколи проходять уроки. Вчителі весь час намагаються змінювати заняття, кожні 5 хвилин дають якусь маленьку зарядку, щоб діти порухалися.

В школі є практика наявності наукової лабораторії. Там проходить змішані уроки фізики, хімії, біології, географії, природознавства. Раз на тиждень діти займаються там уже з першого класу – проводять досліди, вивчають різні аспекти природничих наук відповідно до вікових інтересів.

Загалом в кожному класі вчаться не більше десяти учнів, саме тому вчителю вистачає часу для того, щоб приділити увагу кожному. У кожного вчителя є один чи декілька асистентів. Домашніх завдань немає, діти все роблять у школі. Також є різноманітні гуртки, танці, баскетбол. 

 

США Навчання навчання сша школа
DISQUS Plugin is temporary unavailable