Migranty
Там, де живуть українці

Особливості американської школи

  • пт, 19 кві 2019
  • 315 переглядів

Американські школи суттєво відрізняються від шкіл в Україні. В американській школі вчителі і діти мають велику свободу дій. Наприклад, вчителі самі готують уроки, бо у молодшій школі немає підручників. Для них існує основне правило, що школа має бути цікавою та безпечною як для фізичного, так і психічного здоров'я дитини.

Варто також зазначити, що в США не всі школи хороші. Для того, щоб дитина навчалась в хорошій державній школі, потрібно жити в тому районі, за яким вона закріплена. Можна ж звичайно подати заяву в школу не за місцем проживання, але потрапляння в неї відбудеться методом лотереї – якщо є вільні місця, коли набрані всі за місцем проживання, то вони просто розігруються.

В деяких американських школах столики стоять у хаотичному порядку, є туалет, умивальник, чашки, водичка і паперові рушники. Також є килимок, на якому деколи проходять уроки. Вчителі весь час намагаються змінювати заняття, кожні 5 хвилин дають якусь маленьку зарядку, щоб діти порухалися.

В школі є практика наявності наукової лабораторії. Там проходить змішані уроки фізики, хімії, біології, географії, природознавства. Раз на тиждень діти займаються там уже з першого класу – проводять досліди, вивчають різні аспекти природничих наук відповідно до вікових інтересів.

Загалом в кожному класі вчаться не більше десяти учнів, саме тому вчителю вистачає часу для того, щоб приділити увагу кожному. У кожного вчителя є один чи декілька асистентів. Домашніх завдань немає, діти все роблять у школі. Також є різноманітні гуртки, танці, баскетбол. 

 

США Навчання навчання сша школа
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.