Migranty
Там, де живуть українці

Топ 5 найкращих парків розваг у світі

  • пн, 22 кві 2019
  • 143 перегляди

1. Europe Park (Руст, Німеччина).

У цьому парку є понад 100 атракціонів. Саме в цьому парку знаходяться найвищі в Європі американські гірки «Срібна зірка», висота яких досягає 73 м, а довжина - 1 км 620 м. Протягом декількох секунд відвідувачі, що летять на швидкості 130 км/год, можуть випробувати відчуття невагомості. Тут представлені такі країни як Скандинавія, Англія, Франція, Німеччина, Швейцарія, Греція, Іспанія, Голландія, Португалія та Італія. У кожному з секторів є не тільки розваги, а й кафе з «місцевим» меню.

2. Universal’s Islands of Adventure (Орландо, США)

Парк складається з островів, які присвячені відомим книжкам та фільмам. Усі відвідувачі можуть зануритись в атмосферу казки та стати частиною фантастичних історій про «Халка» чи «Дивовижні пригоди Людини-павука». Та все ж найбільш завантаженою частиною парку є «Чарівний світ Гаррі Поттера», яку відкрили у 2010 році.

3. Disneyland Park (Марн-ла-Валле, Франція)

Євродіснейленд – є одним із найвідоміших і найпопулярніших парків розваг у Європі. Чарівний замок Сплячої Красуні, розташований в центрі, оточує 5 тематичних зон: Країна Пригод, Країна Відкриттів, Країна Фантазії, Дикий Захід і Центральна вулиця.

Зверніть увагу, що значна частина атракціонів орієнтована на дітей, але все ж є і дорослі атракціони. Це, наприклад, Star Wars Hyperspace Mountain – легендарні «американські гірки» з мертвою петлею. Екстремалам варто звернути увагу ще на Hyperspace Mountain.

4. PortAventura Park (Салоу, Іспанія)

Парк поділено на «світи»: Середземномор'я, Полінезія, Китай, Мексика, Далекий Захід і казкова країна Сезам.

У кожній зоні можна відвідати тематичні вистави, спробувати «місцеву» кухню в ресторанах та покататися на шалених атракціонах. Звісно, для тих, хто з екстримом на Ви, тут знайдуться і більш спокійні розваги, є навіть атракціони для наймолодших відвідувачів.

Якщо наважитеся, можете випробувати себе на гірках Dragon Khan у зоні Китай, чия швидкість сягає 110 км/год, або ж на горизонтальній катапульті Furius Baco, яка за 3 секунди розганяється до 135 км/год!

5. Tivoli (Копенгаген, Данія)

Можна сказати, що це навіть не парк, а ціла планета з різними землями, кольоровими галявинами, тваринами, архітектурними спорудами, не кажучи вже про театр, концерт-хол і ресторани.

Атракціонів в парку не дуже багато, лише 26, але при цьому кожен з них заслуговує на увагу. Найбільш екстремальними вважаються гірка Демони, стимулятор польоту Монсун, гігантські гойдалки Вертиго. Для дітей встановлені спеціальні майданчики, каруселі й дитяча американська гірка Роллер Коастер.

Німеччина Туризм франція сша німеччина топ паркрозваг
DISQUS Plugin is temporary unavailable