Migranty
Там, де живуть українці

Топ 5 найкращих парків розваг у світі

  • пн, 22 кві 2019
  • 370 переглядів

1. Europe Park (Руст, Німеччина).

У цьому парку є понад 100 атракціонів. Саме в цьому парку знаходяться найвищі в Європі американські гірки «Срібна зірка», висота яких досягає 73 м, а довжина - 1 км 620 м. Протягом декількох секунд відвідувачі, що летять на швидкості 130 км/год, можуть випробувати відчуття невагомості. Тут представлені такі країни як Скандинавія, Англія, Франція, Німеччина, Швейцарія, Греція, Іспанія, Голландія, Португалія та Італія. У кожному з секторів є не тільки розваги, а й кафе з «місцевим» меню.

2. Universal’s Islands of Adventure (Орландо, США)

Парк складається з островів, які присвячені відомим книжкам та фільмам. Усі відвідувачі можуть зануритись в атмосферу казки та стати частиною фантастичних історій про «Халка» чи «Дивовижні пригоди Людини-павука». Та все ж найбільш завантаженою частиною парку є «Чарівний світ Гаррі Поттера», яку відкрили у 2010 році.

3. Disneyland Park (Марн-ла-Валле, Франція)

Євродіснейленд – є одним із найвідоміших і найпопулярніших парків розваг у Європі. Чарівний замок Сплячої Красуні, розташований в центрі, оточує 5 тематичних зон: Країна Пригод, Країна Відкриттів, Країна Фантазії, Дикий Захід і Центральна вулиця.

Зверніть увагу, що значна частина атракціонів орієнтована на дітей, але все ж є і дорослі атракціони. Це, наприклад, Star Wars Hyperspace Mountain – легендарні «американські гірки» з мертвою петлею. Екстремалам варто звернути увагу ще на Hyperspace Mountain.

4. PortAventura Park (Салоу, Іспанія)

Парк поділено на «світи»: Середземномор'я, Полінезія, Китай, Мексика, Далекий Захід і казкова країна Сезам.

У кожній зоні можна відвідати тематичні вистави, спробувати «місцеву» кухню в ресторанах та покататися на шалених атракціонах. Звісно, для тих, хто з екстримом на Ви, тут знайдуться і більш спокійні розваги, є навіть атракціони для наймолодших відвідувачів.

Якщо наважитеся, можете випробувати себе на гірках Dragon Khan у зоні Китай, чия швидкість сягає 110 км/год, або ж на горизонтальній катапульті Furius Baco, яка за 3 секунди розганяється до 135 км/год!

5. Tivoli (Копенгаген, Данія)

Можна сказати, що це навіть не парк, а ціла планета з різними землями, кольоровими галявинами, тваринами, архітектурними спорудами, не кажучи вже про театр, концерт-хол і ресторани.

Атракціонів в парку не дуже багато, лише 26, але при цьому кожен з них заслуговує на увагу. Найбільш екстремальними вважаються гірка Демони, стимулятор польоту Монсун, гігантські гойдалки Вертиго. Для дітей встановлені спеціальні майданчики, каруселі й дитяча американська гірка Роллер Коастер.

Німеччина Туризм франція сша німеччина топ паркрозваг
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.