Migranty
Там, де живуть українці

Куди вступати в Польщі: рейтинг закладів

  • вт, 23 кві 2019
  • 338 переглядів

Українські абітурієнти все частіше обирають отримання вищої освіти у навчальних закладах Польщі. Оцінивши 168 навчальні заклади на підставі 29 критеріїв, у тому числі престижу, наукового потенціалу, шансів випускників на ринку праці, інноваційності, участі в програмах міжнародної співпраці, можна зробити висновки про найкращі польські навчальні заклади.

Перше місце розділяють Варшавський університет та Ягеллонський університет у Кракові. Третє місце посідає Варшавська політехніка. Також в топ-10 є ще два політехнічні виші з Вроцлава та Ґданська, Університет Адама Міцкевича в Познані та Миколая Коперника в Торуні, Ґданський та Варшавський медичні університети. 

Варшавський університет надає своїм студентам високоякісну освіту, а також сучасні програми досліджень, що пристосовані до стандартів світових досліджень.Даний заклад співпрацює з багатьма установами та компаніями, які допомагають випускникам на ринку праці. 

Ягеллонський університет є невід’ємною частиною життя Кракова. В даному вищому навчальному закладі майже кожний факультет Університету отримав найвищу - першу категорію в офіційних рейтингах Міністерства Науки та Вищої Освіти. Аспіранти та дослідники Університету щорічно отримують 10 % престижних грантів від Фонду Польської Науки за їх наукові відкриття. Викладачі Ягеллонського університету, в свою чергу, часто отримують гранти європейських дослідницьких програм. 

Варшавський політехнічний університет налічує 8 дослідницьких центрів, що співпрацюють з такими партнерами, як Національний центр науки, Міністерство освіти, Національний центр розвитку та досліджень, Центр наукових спілок тощо. Проводяться зустрічі, конференції за участю видатних науковців Польщі. Університет реалізує міжнародні програми обміну між вузами-партнерами багатьох країн світу. 

 

Польща Навчання польща внз рейтинг
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.