Migranty
Там, де живуть українці

Медична страховка для виїзду за кордон

  • вт, 23 кві 2019
  • 331 перегляд

Медичне страхування є одним із практичних і недорогих способів убезпечити себе від проблем, які можуть виникнути під час перебування в чужій державі, в якій лікування, в більшості, коштує дуже дорого і надається лише за полісом. Страховка не завжди є обов'язковою і залежить або від Вашого бажання, або від того, в яку країну їдете і чим плануєте займатися.

Медична страховка для виїзду за кордон необхідна, якщо ви подорожуєте з дітьми або плануєте займатися діяльністю, що пов’язана з ризиком для здоров’я: дайвінгом, гірськолижним спортом та ін. Також якщо у вас не біометричний паспорт і потрібно відкривати візу, без обов’язкового туристичного страхування не обійтися.

Вартість медичного страхування для виїзду за кордон залежить від різних чинників:

— термін перебування,

— вік страхувальника,

— вид відпочинку,

— наявності додаткових опцій.

Вартість медичного страхування для виїзду за кордон у різних страхових компаній може відрізнятися у 2–2,5 рази. Купуючи страховий поліс, перевагу краще надати тій компанії, яка має представництво або надійного партнера саме в тій країні, куди ви плануєте їхати.

Вартість туристичної страховки відносно невисока, але її наявність буде додатковою гарантією спокійної подорожі.

Зверніть увагу, що стандартний поліс, який зазвичай входить в туристичну путівку, включає в себе лише базові ризики і не забезпечує повну безпеку.

Італія Туризм Медицина туризм страхування медицина
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.