Migranty
Там, де живуть українці

Медична страховка для виїзду за кордон

  • вт, 23 кві 2019
  • 141 перегляд

Медичне страхування є одним із практичних і недорогих способів убезпечити себе від проблем, які можуть виникнути під час перебування в чужій державі, в якій лікування, в більшості, коштує дуже дорого і надається лише за полісом. Страховка не завжди є обов'язковою і залежить або від Вашого бажання, або від того, в яку країну їдете і чим плануєте займатися.

Медична страховка для виїзду за кордон необхідна, якщо ви подорожуєте з дітьми або плануєте займатися діяльністю, що пов’язана з ризиком для здоров’я: дайвінгом, гірськолижним спортом та ін. Також якщо у вас не біометричний паспорт і потрібно відкривати візу, без обов’язкового туристичного страхування не обійтися.

Вартість медичного страхування для виїзду за кордон залежить від різних чинників:

— термін перебування,

— вік страхувальника,

— вид відпочинку,

— наявності додаткових опцій.

Вартість медичного страхування для виїзду за кордон у різних страхових компаній може відрізнятися у 2–2,5 рази. Купуючи страховий поліс, перевагу краще надати тій компанії, яка має представництво або надійного партнера саме в тій країні, куди ви плануєте їхати.

Вартість туристичної страховки відносно невисока, але її наявність буде додатковою гарантією спокійної подорожі.

Зверніть увагу, що стандартний поліс, який зазвичай входить в туристичну путівку, включає в себе лише базові ризики і не забезпечує повну безпеку.

Італія Туризм Медицина туризм страхування медицина
DISQUS Plugin is temporary unavailable