Migranty
Там, де живуть українці

Житло у Амстердамі

  • ср, 24 кві 2019
  • 164 перегляди

З усіх міст Нідерландів саме в Амстердамі є найвищі ціни на оренду житла. Оренда житла в Нідерландах захищена місцевим законодавством. Наприклад, мешканця не можна випровадити з приміщення до закінчення терміну контракту без його згоди. Також, якщо житло здається уже протягом 3 років, то контракт автоматично стає безстроковим. Збільшувати оренду можна у випадку покращення житла (наприклад, установка нової сантехніки. кухні) або на встановлений відсоток за рік.

Оренда квартири в Амстердамі з двома спальнями і з меблями коштує 1 тис - 1,5 тис євро без комунальних послуг. Дешевше можна лише орендувати кімнати в спеціальних соціальних будинках - 600-800 євро.

Найпопулярнішими сайтами для пошуку житла є funda.nl і pararius.com.

Також, варто зазначити, що для того щоб підписати договір оренди, Вас попросять надати робочий контракт із зазначенням доходу. Якщо робочий контракт укладено на менший термін, ніж бажаний договір оренди, то з вас можуть взяти депозит в розмірі двох місяців оренди.

Щодо купівлі житла в Амстердамі, то це обійдеться дуже дорого, адже країна невелика, і місця для нових забудов мало.

Вартість квадратного метра в Амстердамі  в середньому коштує майже 4,5 тис. євро. Але при цьому тут діють дуже вигідні умови іпотечного кредитування. Відсотки незначні, тож дозволити собі придбати житло можуть майже всі офіційно влаштовані на роботу нідерландці та гості країни.

У Нідерландах встановлені історичні мінімуми відсоткових ставок за іпотечними кредитами 1,5-2%. Оформити кредит можна на термін від 10 до 30 років. Якщо немає накопичень – можна без першого внеску.

Нідерланди Нерухомість житло нерухомість нідерланди амстердам
DISQUS Plugin is temporary unavailable