Migranty
Там, де живуть українці

Житло у Амстердамі

  • ср, 24 кві 2019
  • 415 переглядів

З усіх міст Нідерландів саме в Амстердамі є найвищі ціни на оренду житла. Оренда житла в Нідерландах захищена місцевим законодавством. Наприклад, мешканця не можна випровадити з приміщення до закінчення терміну контракту без його згоди. Також, якщо житло здається уже протягом 3 років, то контракт автоматично стає безстроковим. Збільшувати оренду можна у випадку покращення житла (наприклад, установка нової сантехніки. кухні) або на встановлений відсоток за рік.

Оренда квартири в Амстердамі з двома спальнями і з меблями коштує 1 тис - 1,5 тис євро без комунальних послуг. Дешевше можна лише орендувати кімнати в спеціальних соціальних будинках - 600-800 євро.

Найпопулярнішими сайтами для пошуку житла є funda.nl і pararius.com.

Також, варто зазначити, що для того щоб підписати договір оренди, Вас попросять надати робочий контракт із зазначенням доходу. Якщо робочий контракт укладено на менший термін, ніж бажаний договір оренди, то з вас можуть взяти депозит в розмірі двох місяців оренди.

Щодо купівлі житла в Амстердамі, то це обійдеться дуже дорого, адже країна невелика, і місця для нових забудов мало.

Вартість квадратного метра в Амстердамі  в середньому коштує майже 4,5 тис. євро. Але при цьому тут діють дуже вигідні умови іпотечного кредитування. Відсотки незначні, тож дозволити собі придбати житло можуть майже всі офіційно влаштовані на роботу нідерландці та гості країни.

У Нідерландах встановлені історичні мінімуми відсоткових ставок за іпотечними кредитами 1,5-2%. Оформити кредит можна на термін від 10 до 30 років. Якщо немає накопичень – можна без першого внеску.

Нідерланди Нерухомість житло нерухомість нідерланди амстердам
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.