Migranty
Там, де живуть українці

Паризьке метро

  • пт, 27 жов 2017
  • 427 переглядів

На думку туристів, паризьке метро є найпростішим, найбільш зручним і вигідним міським видом транспорту. Структура паризького метрополітену складається з 300 станцій (не найвищий показник в порівнянні з деякими іншими європейськими мегаполісами, наприклад з Лондоном). Метро в Парижі включає в себе 16 гілок, що мають номери від 1 до 14, а також 2 лінії, які є відгалуженнями від маршрутів № 3 та № 7 (№ 3-біс і № 7-біс відповідно).

Кожна гілка має свій індивідуальний колір. Багато станцій мають переходи на інші лінії - про це є інформація на спеціальних табло в метрополітені та на картах RATP. Фактичний час переходу від однієї станції метро до іншої розраховується за наступним принципом: 2 хвилини (час у дорозі між двома станціями) плюс 5 хвилин на кожну пересадку.

Кожна лінія (гілка) паризького метрополітену має свою назву, що складається з її кінцевих станцій. На схемах (картах), розташованих в метро, ​​синім і білим кольором позначені напрямки і станції, що входять до складу лінії, а також станції, на яких можливі пересадки на інші гілки.

Слід зазначити, що над кожною платформою метро височіє електронне табло, на якому зазначається фактична довжина маршруту і час, що залишився до прибуття наступного поїзда. Лінія №14 є найновішою і найбільш швидкісною гілкою паризького метрополітену, яка називається Метеор, вона також працює регулярно, включаючи вихідні та святкові дні.

Проїзні квитки є загальними для всього громадського транспорту Парижу, (інформацію про тарифікації дивіться тут: квитки на транспорт в Парижі), які потрібно зберігати до кінця поїздки, оскільки у разі перевірки їх наявність може зажадати контролер. При відсутності проїзного квитка контролер має право виписати штраф.

Франція Транспорт париж франція метро
DISQUS Plugin is temporary unavailable