Migranty
Там, де живуть українці

Паризьке метро

  • пт, 27 жов 2017
  • 992 перегляди

На думку туристів, паризьке метро є найпростішим, найбільш зручним і вигідним міським видом транспорту. Структура паризького метрополітену складається з 300 станцій (не найвищий показник в порівнянні з деякими іншими європейськими мегаполісами, наприклад з Лондоном). Метро в Парижі включає в себе 16 гілок, що мають номери від 1 до 14, а також 2 лінії, які є відгалуженнями від маршрутів № 3 та № 7 (№ 3-біс і № 7-біс відповідно).

Кожна гілка має свій індивідуальний колір. Багато станцій мають переходи на інші лінії - про це є інформація на спеціальних табло в метрополітені та на картах RATP. Фактичний час переходу від однієї станції метро до іншої розраховується за наступним принципом: 2 хвилини (час у дорозі між двома станціями) плюс 5 хвилин на кожну пересадку.

Кожна лінія (гілка) паризького метрополітену має свою назву, що складається з її кінцевих станцій. На схемах (картах), розташованих в метро, ​​синім і білим кольором позначені напрямки і станції, що входять до складу лінії, а також станції, на яких можливі пересадки на інші гілки.

Слід зазначити, що над кожною платформою метро височіє електронне табло, на якому зазначається фактична довжина маршруту і час, що залишився до прибуття наступного поїзда. Лінія №14 є найновішою і найбільш швидкісною гілкою паризького метрополітену, яка називається Метеор, вона також працює регулярно, включаючи вихідні та святкові дні.

Проїзні квитки є загальними для всього громадського транспорту Парижу, (інформацію про тарифікації дивіться тут: квитки на транспорт в Парижі), які потрібно зберігати до кінця поїздки, оскільки у разі перевірки їх наявність може зажадати контролер. При відсутності проїзного квитка контролер має право виписати штраф.

Франція Транспорт париж франція метро
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.