Migranty
Там, де живуть українці

Швидкісні електропоїзди RER в Парижі

  • пт, 27 жов 2017
  • 409 переглядів

Лінії швидкісних електропоїздів RER - Мережа експресів регіону Іль-де-Франс у Парижі з'єднують віддалені передмістя французької столиці з центральною частиною міста. Електропоїзди RER представляють собою один з видів приміських електричок, правда, не в приклад вітчизняним, вони дуже комфортабельні, затишні і виглядають дуже сучасно.

Слід зазначити, що головною перевагою електропоїздів RER є їх швидкість, плюс вартість проїзних квитків вельми лояльна, за мірками Франції. Крім того, ходять електропоїзди строго за розкладом. Структура RER складається з п'яти гілок, позначених латинськими літерами A, B, C, D і E.

Детальна інформація про маршрут електропоїзда RER (кінцева зупинка, проміжні станції) відображається на електронному табло кожної з платформ. Також однією з переваг системи електропоїздів RER є швидкість і дешевизна переміщення по маршруту Париж - аеропорт Руассі (Шарль де Голль) і Париж - аеропорт Орлі.

Ціна проїзних квитків на швидкісні електропоїзди RER не відрізняється від вартості квитків на паризьке метро - ті ж 1,70 євро (якщо маршрут пасажира передбачає виїзд за межі адміністративної межі міста, то потрібно купувати інший квиток, який буде коштувати дорожче, а саме: квиток для всього регіону Іль-де-Франс). Якщо такого квитка у пасажира не виявиться, то при виході він не зможе пройти через турнікет, в результаті чого, змушений буде заплатити немаленький штраф.

Апарати самообслуговування і квиткові каси, в яких можна придбати квитки RER, розташовані на всіх станціях швидкісних електропоїздів. Квитки на електропоїзди RER так само, як і квитки на метро, ​​покривають всі переміщення в межах міста. Для переміщень по лініях RER можуть використовуватися квитки на метро.

Франція Транспорт париж франція rer громадськийтранспорт
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.