Migranty
Там, де живуть українці

Швидкісні електропоїзди RER в Парижі

  • пт, 27 жов 2017
  • 223 перегляди

Лінії швидкісних електропоїздів RER - Мережа експресів регіону Іль-де-Франс у Парижі з'єднують віддалені передмістя французької столиці з центральною частиною міста. Електропоїзди RER представляють собою один з видів приміських електричок, правда, не в приклад вітчизняним, вони дуже комфортабельні, затишні і виглядають дуже сучасно.

Слід зазначити, що головною перевагою електропоїздів RER є їх швидкість, плюс вартість проїзних квитків вельми лояльна, за мірками Франції. Крім того, ходять електропоїзди строго за розкладом. Структура RER складається з п'яти гілок, позначених латинськими літерами A, B, C, D і E.

Детальна інформація про маршрут електропоїзда RER (кінцева зупинка, проміжні станції) відображається на електронному табло кожної з платформ. Також однією з переваг системи електропоїздів RER є швидкість і дешевизна переміщення по маршруту Париж - аеропорт Руассі (Шарль де Голль) і Париж - аеропорт Орлі.

Ціна проїзних квитків на швидкісні електропоїзди RER не відрізняється від вартості квитків на паризьке метро - ті ж 1,70 євро (якщо маршрут пасажира передбачає виїзд за межі адміністративної межі міста, то потрібно купувати інший квиток, який буде коштувати дорожче, а саме: квиток для всього регіону Іль-де-Франс). Якщо такого квитка у пасажира не виявиться, то при виході він не зможе пройти через турнікет, в результаті чого, змушений буде заплатити немаленький штраф.

Апарати самообслуговування і квиткові каси, в яких можна придбати квитки RER, розташовані на всіх станціях швидкісних електропоїздів. Квитки на електропоїзди RER так само, як і квитки на метро, ​​покривають всі переміщення в межах міста. Для переміщень по лініях RER можуть використовуватися квитки на метро.

Франція Транспорт париж франція rer громадськийтранспорт
DISQUS Plugin is temporary unavailable