Здача в оренду житла в Італії   Італія

  • пт, 08 гру 2017
  • 142 перегляди

Якщо ви плануєте здавати нерухомість в оренду, то враховуйте, що 20% від вашого доходу з оренди потрібно буде виплачувати державі як прибутковий податок.

Якщо у вас немає можливості або бажання робити все це самостійно, то є сенс звернутися за допомогою до професіоналів. Керуючих компаній в Італії практично не існує. Обслуговуванням об'єктів нерухомості як правило займаються агентства нерухомості. Найчастіше такий післяпродажний супровід входить в послуги тієї компанії, яка продає вам нерухомість. Тобто доглядати за нею будуть ті, хто допоміг вам її придбати.

В рамках управління вашою нерухомістю компанія може наступне.

Доглядати за житлом під час вашої відсутності, наймати фірми, що займаються прибиранням приміщень, доглядом за присадибною ділянкою і т.д.

Виплачувати податок на нерухомість і комунальні платежі.

Здавати вашу нерухомість в оренду.

Всі умови, а також вартість послуг, що надаються обумовлюються в спеціальному договорі, який ви укладаєте з агентством. Всі ваші витрати, що виплачуються за вас агентством, зазвичай віднімаються з орендної плати мешканців. Розмір цієї плати також обумовлюється в договорі. У підсумку ви отримуєте орендну плату за вирахуванням ПДВ, комунальних платежів і податку на нерухомість.

Обслуговуванням великих багатоквартирних будинків займаються тільки великі італійські агентства. Післяпродажним супроводом, наприклад, вілли може займатися практично будь-яка ріелторська компанія.

Прибутковість від здачі нерухомості в оренду становить в залежності від району країни 3,2-6,1%.

  •   Італія

Категорії та ключові слова для пошуку оголошень


Коментарі та обговорення матеріалу


comments powered by Disqus