Migranty
Там, де живуть українці

Студентська віза в Німеччину

  • пн, 07 сер 2017
  • 1639 переглядів

Починати оформлення студентської візи потрібно після отримання запрошення на навчання з німецького вузу. Документи для візи повинні подаватися в установленому до дипломатичного представництва ФРН порядку. Процес розгляду займає 1 місяць. Спочатку видається національна німецька віза абітурієнта на 3-х місячний термін. Після успішного складання іспитів і зарахування до ВНЗ така віза продовжується на 1 рік і стає студентською.

Після закінчення 3-х місяців перебування у Німеччині студент отримує посвідку на проживання, і згодом її потрібно продовжувати на кожен рік навчання. При цьому необхідно обов'язкове підтвердження фінансового забезпечення в розмірі € 659 на місяць. Сума близько € 8000 за рік навчання кожного разу вноситься наперед. Розмір суми досить часто змінюється і залежить від навчального закладу, тому всі нюанси необхідно уточнювати відразу, як починаєте оформлення візи.

Студентська віза дає право влаштуватися на роботу, але кількість дозволених робочих годин в Німеччині строго регламентується. Іноземним студентам дозволено працювати 120 робочих днів на рік на повну ставку або 240 днів на півставки. Весь процес легалізації студентів чітко відпрацьований, а всі питання вирішуються в регіональному відділенні відомства у справах іноземних громадян того міста, де знаходиться місце навчання.

Німеччина Навчання робота навчання німеччина віза студентська віза
comments powered by Disqus