Migranty
Там, де живуть українці

Робоча віза до Голландії

  • пн, 07 сер 2017
  • 3970 переглядів

Тим, хто планує отримати робочу візу в Голландію, потрібно мати на увазі, що отримати роботу в цій країні можуть тільки висококваліфіковані фахівці. Щорічно країна видає 28 000 віз для працівників-іноземців і послідовно вживає заходів, що сприяють інтелектуальній імміграції.

Процедура працевлаштування регламентується Актом зайнятості іноземців, і основна відповідальність покладається на роботодавця. Для отримання робочої візи необхідно попередньо досягти угоди з роботодавцем, оформити трудовий договір і отримати запрошення голландської сторони.

Подати заявку на візу може тільки роботодавець, причому, він зобов'язаний довести імміграційним органам, що претендентів на вакансію немає ні серед місцевого населення, ні серед претендентів, які проживають в країнах Євросоюзу. За п'ять тижнів до початку оформлення документів роботодавець повинен повідомити в органи страхування робітників про відкриту вакансію і потім довести, що протягом цього часу він активно шукав співробітника в своїй країні і в зоні ЄС.

Потім відповідні інстанції оцінюють вжиті зусилля, а також перевіряють пропоновану зарплату і житлові умови, після чого відправляється заявка на оформлення візи та отримання посвідки на проживання. Зазвичай робоча віза видається на термін тривалості контракту. Для довгострокової роботи термін становить 3 роки з подальшим продовженням.

 

Нідерланди Робота робота нідерланди робоча віза голандія працевлаштування
DISQUS Plugin is temporary unavailable