Migranty
Там, де живуть українці

День заснування Риму

  • нд, 11 бер 2018
  • 166 переглядів

Щорічно в полудень 21 квітня сонячний промінь, здатний проникати через отвір в куполі римського Пантеону потрапляє точно на вхідний портал. Вважалося, що так боги запрошують володаря вічного міста в свою обитель і нагороджують його владою над смертними.

Легенда свідчить, що в цей день Ромул, зорав борозну навколо Палатинського пагорба, позначивши кордон нового міста. А потім через дрібницю посварився з братом і вбив його. Охоплений каяттям, він назвав майбутню столицю світу ім'ям своєї жертви - Рем.

День народження Риму - відмінний привід зануритися в атмосферу стародавньої цивілізації, спадкоємицею якої стала вся Європа. Свято починається з вибору «Богині Риму», яка уособлювала красу і кращі якості тутешніх жінок. Конкурсантками можуть бути тільки жительки країн, що колись входили до Римської імперії. Переможниці належить всі дні свята грати роль весталки - жриці священного вогню, символу домашнього вогнища. Церемонія починається о 10:00 в круглому храмі Геркулеса, а потім вихлюпується на вулицю. З 11:00 стартує хода від Великого цирку до Форуму.

Італія Активний відпочинок відпочинок італія рим
comments powered by Disqus