Migranty
Там, де живуть українці

Традиційне італійське свято Феррагосто

  • чт, 15 бер 2018
  • 173 перегляди

Феррагосто - традиційне італійське свято, яке відзначається щорічно 15 серпня.  Свою назву свято бере від словосполучення Feriae Augusti, що перекладається з латинської на українську як «відпочинок Августа». Справа в тому, що римський імператор Октавіан Август, якому, власне, і присвячений Феррагосто, переніс вересневе торжество консуалії на місяць, названий своїм ім'ям.

У давньоримські часи головними супутниками Феррагосто були пишні бенкети з колективними бенкетами і столами, які буквально ломилися від їжі і вина. По всій країні організовувалися кінські перегони і скачки. Свята досягали кульмінації 15 серпня, в цей день раби і прислуга нагороджувалися премією і декількома днями відпочинку. Від роботи звільнялися і тварини: бики, воли, осли та мули.

Традиція вшанування Октавіана Августа так вкоренилася серед простих людей, що навіть з приходом християнства церква вирішила не різати по живому і пристосувала язичницьке свято до нової віри. Так в 6 столітті Feriae Augusti трансформувався в день Успіння Богородиці.

Італія Активний відпочинок відпочинок італія релігія історія свято фестиваль
comments powered by Disqus