Migranty
Там, де живуть українці

Історична регата у Венеції

  • чт, 15 бер 2018
  • 215 переглядів

Венеція знаменита не тільки карнавалами, але і не менш барвистими спортивними змаганнями. Одне з них- Історична регата. Regata Storica, як її називають італійці, - дуже вражаюча подія, що збирає десятки тисяч глядачів. Вона складається з двох частин: розкішного костюмованого параду старовинних і сучасних човнів і гонок на маломірних гребних судах.

Після полуденної сієсти, о 16.00 глядачі стікаються до місць старту (набережна біля площі Сан Марко) і фінішу (човновий вокзал Санта-Лючія) змагань, а також шикуються ланцюжком уздовж набережної Великого Каналу. Краще прийти раніше, щоб зайняти кращі місця. Деякі приходять з закусками і розкладними табуретками - вельми практично!

Відкриття свята ознаменовується парадом старовинного і сучасного флоту. По Великому каналу пропливають розписані золотом венеціанські галери, зроблені за зразком середньовічних, на яких сидять історичні персонажі в костюмах знатних венеціанців епохи Відродження: Дожа (правителя міста), його дружини і міських сановників, далі проходять учасники змагань на традиційних венеціанських човнах.

Італія Активний відпочинок відпочинок спорт венеція регата змагання
comments powered by Disqus