Migranty
Там, де живуть українці

Фестиваль Ночі в музеї в Римі

  • чт, 15 бер 2018
  • 203 перегляди

Крім Санкт-Петербургу, в Європі є ще одне місце, де раз на рік його жителі і туристи замість солодкого сну гуляють і веселяться. Це італійська столиця, місто на семи пагорбах - незрівнянний Рим.

Історія свята бере початок з того, що влада міста з багатющою архітектурною і культурною спадщиною задумалися про популяризацію музеїв, театрів та інших культурних установ - оскільки значна маса туристів просто ходила по Риму, фотографувала пам'ятки, не особливо заглиблюючись в їхню історію. Було вирішено організувати фестиваль, концепція якого нагадувала б міжнародну Ніч музеїв. Вперше захід провели в 2003 р. в другі вихідні вересня . З тих пір свято щорічно відвідують кілька мільйонів людей.

У цю ніч Рим схожий на вулик, весь залитий світлом, наповнений сміхом і нестримними веселощами. Городяни й туристи переходять між музеями, картинними галереями, театрами, палацами. Всюди стоять прожектори,які яскраво висвітлюють нічне небо. Центральні вулиці стають пішохідними і заповнюються наметами з морозивом та солодощами, які працюватимуть до самого ранку.

Італія Активний відпочинок європа архітектура історія свято ніч
comments powered by Disqus