Migranty
Там, де живуть українці

Фестиваль піци в Неаполі

  • чт, 15 бер 2018
  • 189 переглядів

«Піццафест» - це грандіозний фестиваль піци, який люблять не тільки туристи, але і всі італійці. Традиційно «Піццафест» проводиться в Неаполі в виставковому комплексі «Мострад'Ольтремаре» в середині вересня.

Щорічно на фестиваль з'їжджаються близько 100 000 туристів, щоб спробувати знамениті страви кращих італійських і зарубіжних піцерій. Також в рамках «Піццафесту» проводиться конкурс «Вота-ла-піца», в якому учасники голосують за вподобану ними піцерію серед представлених на «Піццафесті». Конкурс цей проводиться зовсім недавно, і першим його переможцем, як не дивно, стала піцерія Японії.

Історія фестивалю налічує понад 30 років. Вперше він був створений в 1984 році і пройшов в самому центрі Неаполя, замку Кастель-дель-Ово. Регулярним щорічним святом фестиваль піци став набагато пізніше, в 1997 році, отримавши назву «Піццафест» за аналогією з мюнхенським фестивалем пива «Октоберфест». З 2000 року постійним місцем його проведення став виставковий комплекс «Мострад'Ольтремаре». З роками «Піццафест» переступив межі Італії: в 2004 році перший аналогічний фестиваль пройшов в Брюсселі, потім в Мадриді, Гамбурзі, Монреалі, Кавасакі (Японія) і Монтерреї (Мексика).

В рамках фестивалю проводяться різні розважальні заходи, концерти, вечірки і, зрозуміло, дегустація піци від кращих неаполітанських піццайоло.

Італія Активний відпочинок відпочинок їда фестиваль піца піццафест
comments powered by Disqus