Migranty
Там, де живуть українці

Тиждень моди в Мілані

  • чт, 15 бер 2018
  • 122 перегляди

Мілан і сам по собі є столицею італійської моди, а в дні дефіле і показів буквально розквітає пишністю краси, витонченості та вічної жіночності. Дорогоцінні тканини і бездоганний крій, блискуча італійська жіночність і бездоганна мужність - ось відмінні риси колекцій тутешніх дизайнерів. Не дивно, що ця подія збирає тисячі шанувальників з усього світу.

Для любителів моди в Мілані повсюдно встановлюються гігантські плазмові екрани, на яких ведеться пряма трансляція дефіле.

Тиждень моди в Мілані - порівняно недавня подія. Її початок був покладений в 1979 році  - і протягом декількох років досі маловідомий в модному світі Мілан перейняв звання столиці італійського кутюру і з легкістю вирвав пальму першості з рук Флоренції . Тиждень моди в Мілані моментально став знаковою подією для дизайнерів - місце скромних флорентійських показів зайняли пишні багатоденні шоу з масою тематичних заходів, вечірок і кінопоказів.

Показ жіночих колекцій на Тижні моди в Мілані проходить в лютому - для сезону осінь-зима поточного року і у вересні - для весняно-літніх новинок наступного року. Чоловіча мода демонструється в січні і червні, відповідно.

У числі дизайнерів, які представляють свої колекції, незмінно фігурують Versace, Prada, Gucci, Alberta Ferretti, Missoni, Blumarine, Ferre, Fendi, Roberto Cavalli, Dolce & Gabbana і багато інших.

Італія Активний відпочинок італія столиця мода наряди колекції
comments powered by Disqus