Migranty
Там, де живуть українці

Святкування Дня подяки в Америці

  • нд, 18 бер 2018
  • 137 переглядів

День подяки - свято, про яке чули всі. Сполучені Штати дуже асоціюються з ним, хоча його сенс відомий далеко не всім. День подяки - це державне свято США і Канади, він святкується в другий понеділок жовтня в Канаді і в четвертий четвер листопада в США.

 

Свято сягає своїм корінням до перших переселенців з Англії, які припливли в 1620 році і заснували тут першу в Новому Світі колонію. В кінці осені 1621 року перший губернатор У. Бредфорд влаштував обід, на якому були присутні не тільки переселенці, а й плем'я індіанців, які допомогли вижити колоністам в суворих незнайомих умовах. Зараз День подяки сприймається саме в цьому ключі, ключі подяки поселенців до корінного населення Америки.

У 18 столітті, після підписання декларації про незалежність США, перший президент Джордж Вашингтон запропонував відзначати свято 26 листопада. У 1864 році, після закінчення Громадянської війни, Авраам Лінкольн ухвалив відзначати День подяки в останній четвер листопада.

В цей день в Америці прийнято збиратися всією сім'єю і готувати святкову вечерю. Ключові страви - запечена індичка з журавлиним соусом і гарбузовий пиріг. У США прийнято проводити барвисті паради - часто на День подяки з'їжджаються родичі і близькі друзі з усього світу. Свято сприймається як хороший привід для єднання, прояви найдобріших почуттів, цей день покликаний нагадати людям про довіру до оточуючих. Тому в цей день ніхто не залишається один, навіть незнайому людину можуть запросити за стіл, щоб він відчував небайдужість суспільства.

США Активний відпочинок відпочинок свято концерт святкування подяка держава
comments powered by Disqus