Migranty
Там, де живуть українці

Новий рік в Нью-Йорку

  • нд, 18 бер 2018
  • 207 переглядів

«Чотири різдва», «Несплячі в Сіетлі», «Поганий Санта», «Грінч і викрадач Різдва» - ці та інші улюблені американські кінокомедії ми з року в рік дивимося весь грудень і половину січня, адже в новорічні свята хочеться, щоб навіть фільми були атмосферними. Сьогодні, незважаючи на різницю в культурі і традиціях, американське Різдво і наш Новий рік практично ототожені в українській свідомості. З цієї причини дуже багато наших співвітчизників їдуть на всі свята в Нью-Йорк, який славиться своїми феєричними новорічними шоу і неймовірної краси різдвяною ялинкою на майдані Лоуер, адже хто не хоче відчути себе героєм тих самих різдвяних фільмів?

Незважаючи на те що головне зимове свято американці відзначають в ніч з 24 на 25 грудня, з 31 на 1 вони гуляють ще дужче, бо Різдво - свято релігійне, в Нью-Йорку його обов'язково відзначають вдома, у колі сім'ї, а Новий рік завжди святкують з друзями на Манхеттені, в ресторанах або на гучних вечірках. Тому туристам слід неодмінно в своєму новорічному турі «захопити» обидві дати, адже феєричні святкування тривають весь тиждень.

До зимових урочистостей американці готуються аж за півтора місяці. Воно й не дивно, адже стільки всього потрібно зробити. Якщо ви колись бували в Нью-Йорку раніше в період з лютого по листопад, то в грудні ви напевно не впізнаєте це місто: на цілий місяць Нью-Йорк перетворюється в казкове Село Санти Клауса. Всюди грає музика, хмарочоси і головні будівлі Манхеттена підсвічуються приголомшливою ілюмінацією, кожна вітрина, кожен магазин виблискують мішурою і вогниками, в будь-якому закладі можна зустріти прикрашені ялинки або соснові гілки, а зображення Санти і його оленів миготять практично на кожному кроці. Нью-Йорк в ці дні просто сяє: не самі тільки ошатні ялинки прикрашають місто - а й інші дерева і кущі прикрашені різнокольоровими лампочками і цілими гірляндами.

США Активний відпочинок відпочинок америка різдво новий рік свято
comments powered by Disqus