Migranty
Там, де живуть українці

Премія «Золотий глобус» в Америці

  • нд, 18 бер 2018
  • 117 переглядів

«Золотий глобус» - всесвітньо відома статуетка, яку щороку вручає Голлівудська асоціація іноземної преси. Вперше ця нагорода знайшла своїх призерів в далекому 1944 р. і з тих пір не пройшло жодної важливої ​​прем'єри в кінематографі, щоб блискуча публіка не пройшлася по червоних килимових доріжках в очікуванні заслуженого «глобуса».

Премія почесно вручається за підсумками виборів, які проводяться серед журналістів-експатів, що працюють в Мецці кінематографа - Голлівуді. Неофіційно вважається, що «Золотий глобус» - своєрідний індикатор шансів на головну голлівудську нагороду - «Оскар». Власне, «Глобус» - друга за престижністю премія в головному кінокварталі світу Голлівуді після знаменитої позолоченої статуетки.

Історія «Золотого глобуса» стартує в 1944 р., коли група з іноземних «працівників пера» визначала кращих в світі кіно за 1943. Церемонія пройшла бездоганно, всі залишилися задоволені, і це сприяло ухваленню рішення про заснування щорічної премії, яку вручають за досягнення в кіно і телеіндустрії.

Незважаючи на те, що володарями премії спочатку могли стати лише голлівудські картини, в 1950 ситуація змінилася. Тоді була введена номінація «Кращий неангломовний фільм» і першим переможцем стало італійське кіно «Викрадачі велосипедів». Цікаво, що офіційна церемонія вручення відбулася лише в 1954 р. на кіностудії «20 Сенчурі Фокс». 

США Активний відпочинок америка історія свято премія нагорода
comments powered by Disqus