Migranty
Там, де живуть українці

Автошоу в Детройті

  • нд, 18 бер 2018
  • 114 переглядів

Щороку автолюбителі з нетерпінням чекають відкриття Північноамериканського міжнародного автомобільного шоу (North American International Auto Show), яке за традицією проходить в середині січня в Детройті (США). Не так давно Автошоу в Детройті феєрично відсвяткувало великий ювілей - 100 років.

Перший так званий «Детройтський Автосалон» відбувся в далекому 1907 році і тривав всього 5 днів. Його організатором виступила Асоціація автодилерів Детройта, що існувала на той час лише кілька місяців. До асоціації входили знамениті представники «Великої Автомобільної Трійки» - Крайслер, Форд і Дженерал Моторс. Ідея проведення Автосалону належала самому Генрі Форду.

Спочатку захід мав виставковий характер. У невеликому павільйоні Ріверсайд парку можна було побачити кілька машин, велосипедів, автоматизованих екіпажів і різне автомобільне устаткування. Крім того, в рамках «Детройтського Автосалону» були проведені невеликі гоночні змагання.

Вхід коштував всього півдолара, так що автосалон міг відвідати кожен охочий. Перша виставка викликала справжній фурор: всього захід відвідали понад 300 осіб!

З тих пір щозими в Детройті стала проводитися зимова автовиставка, яка розросталася з кожним роком. Змінювалися будівлі, в яких вона розміщувалася, збільшувалася кількість представлених автомобілів, додавалися нові експонати, ускладнювалася експозиція. Концепція «Детройтського Автосалону» також зазнавала змін: протягом 10 років зі звичайної автомобільної виставки Автосалон перетворився в цілий святковий захід, на якому можна було побачити близько 200 автомобілів від найвідоміших виробників. Виставкові зали прикрашалися всілякими способами: квіти, дивовижні драпірування і повітряні кулі рясніли на стінах і стелях орендованих організаторами павільйонів.

Під час Другої світової війни Детройтский Автосалон припинив своє існування. Пізніше, в кінці 60-х, коли політична і економічна ситуації в країні більш-менш стабілізувалися, Автосалон відзначив своє тріумфальне повернення. У 1957 р. на виставці вперше були представлені автомобілі європейських виробників.

З 1965 року і до цього дня Автосалон Детройта проходить у виставковому центрі імені Кобо, розташованому в одному з найпрестижніших районів міста.

З роками виставка отримала популярність, тому організатори вирішили, що вона повинна офіційно «вийти» за рамки одного міста. У 1989 р. їй було присвоєно горде звання Північноамериканського міжнародного автосалону, а Детройт був названий автомобільною столицею США (з огляду на те, що це батьківщина Автошоу і штаб-квартир «Великої Автомобільної Трійки»). З тих пір на виставці представлені не тільки американські і європейські машини, але і автомобілі від виробників з усього світу.

США Активний відпочинок америка поїздка машини автошоу традиція
comments powered by Disqus