Migranty
Там, де живуть українці

Вежа Свободи в Майамі

  • нд, 18 бер 2018
  • 135 переглядів

Ця будівля, що виділяється на тлі іншого міського ландшафту і формою, і кольором, стала впізнаваним символом Майамі. Сьогодні всередині відкритий Музей сучасного мистецтва і розміщуються офіси факультету мистецтв коледжу Майамі Дейд. У 1979 р. вежа була внесена до Національного реєстру історичних місць, а в 2008 р. оголошена національною історичною пам'яткою.

В архітектурному плані вежа являє собою приклад середземноморського відродження, і деякі елементи її обробки очевидно були запозичені у вежі Джиральді в іспанській Севільї. Купол вежі розташований на висоті 78 м і прикрашений декоративним маяком.

Вежа була побудована в 1925 році як головний офіс і друкарня газети «Майамі Ньюз». У 1957 р. газета звільнила приміщення, переїхавши в Майамі-Рівер. Федеральний уряд став використовувати вежу для того, щоб займатися справами біженців з Куби в 1960-х рр.,а після того, як їх потік спав в 1972 р, продали його.

У 1997 р. вежу придбав Хорхе Мас Каноза, засновник Національного кубано-американського фонду. Він відновив вежу і перетворив її на своєрідний пам'ятник біженцям від комуністичного режиму. У ній помістилися музей, бібліотека, конференц-центр і офісні приміщення фонду. У 2004 р. вежа знову поміняла господарів і була врешті-решт передана коледжу. Сьогодні всередині працюють музей.

США Активний відпочинок Пам'ятки архітектури америка архітектура вежа будівля свобода майамі
comments powered by Disqus