Migranty
Там, де живуть українці

Аквапарк «Лагуна тайфунів» в Америці

  • нд, 18 бер 2018
  • 129 переглядів

Колись невеличке провінційне містечко Орландо сьогодні відоме як один з найпопулярніших на планеті центрів сімейного відпочинку і розваг. У чому ж його секрет? Справа не в багатій історії і не в пам'ятниках старовини, яких тут практично немає. Орландо розташований в дуже південній кліматичній зоні, а що може бути краще в жарку погожу днину, ніж освіжитися під струменями холодної води, пострибати по хвилях або залишити себе на милість спокійного або ж, навпаки, буйного течії? І мова йде зовсім не про душу, і навіть не про океанських просторах або довгих річках. Йдеться про чудових аквпарках Орландо, зокрема, що носять дуже романтичну назву парку «Лагуна Тайфунів».

А що ви скажете щодо басейну під відкритим небом, в якому хвилі досягають значних 2 м у висоту?

Disney Typhoon Lagoon - це місце, де можна сплавитися по звивистих гірських річках, відправитися досліджувати незліченні каньйони, ризикнути на небезпечному порозі або поборотися з хвилями і могутніми течіями. Чого тільки не пропонують своїм гостям творці цього захопливого атракціону. Звичайно, парк сповнений найдивовижніших дивини. Наприклад, тут є гора, висота якої сягає 100 метрів. За нею, в свою чергу, прокладені дев'ять різних гірок, з різним рівнем крутизни та звивистості. Ліворуч підеш - з головою упірнеш, направо підеш - всіх водою облило, ну а прямо підеш - обов'язково щастя знайдеш, втім, свій шматочок щастя тут можна урвати на кожному розі.

А що ви скажете щодо басейну під відкритим небом, в якому хвилі досягають значних 2 м у висоту?

Незважаючи на те, що щорічно парк відвідує понад 2 млн осіб, тут немає черг, штовханини або відчуття себе сардиною в банку. Грамотна, продумана до дрібниць система входу і поділу атракціонів гарантує ультра-комфортне перебування.

За основу створення «Лагуни Тайфунів» взяли ідею про страшну катастрофу, яка раптово обрушився на дивну блакитну лагуну в якомусь тропічному раю. Тому все в парку присвячено цій темі: на верхівках пальм розвішені рибальські снасті та мережі, дошки для серфінгу трапляються в самих дивних місцях, всюди зустрічаються нібито викинуті на берег яхти, а одна рибальська шхуна - символ парку - і зовсім була викинута хвилею на вершину вулкана . На «закуску» - можливість поплавати в леопардовими акулами і яскравими рибками в дайвінг-атракціоні «Акулячий риф». А вам слабо?

США Активний відпочинок відпочинок америка екскурсія похід плавання аквапарк
comments powered by Disqus