Migranty
Там, де живуть українці

Вілла «Віскайя» в Америці

  • нд, 18 бер 2018
  • 112 переглядів

Вілла «Віскайя» (зараз - Музей і сади Віскайя) в районі Коконат-Гроув колись належала бізнесменові Джеймсу Дірингу. Це прекрасний архітектурно-ландшафтний комплекс, який включає великі сади в стилі італійського ренесансу, оригінальний лісовий ландшафт та історичні споруди. Дизайнером, який відповідав за проект, став Пол Чалфін.

Зараз вілла знаходиться у власності округу Майамі-Дейд і відкрита для публічного відвідування.

Первісна площа території, на якій стоїть вілла, налічувала 730 тис. кв. м берегової лінії і мангрових боліт, а також незайманих тропічних лісів. Діринг був активістом, які піклувався про природу, і спеціально вибрав це місце, щоб зберегти його природну красу. Вілла будувалася в період з 1914 по 1922 рр., а робота над італійськими садами тривала роком довше.

Усередині ж можна побачити понад 70 кімнат, де збереглися прекрасні оригінальні інтер'єри, прикрашені численними предметами старовини.

Після смерті Дірінга в 1925 р. його зимова резиденція частково використовувалася його племінниками, але потім земля здебільшого була продана католицькій парафії св. Августина під будівництво лікарні милосердя Майямі. Залишилося тільки 200 тис. кв. м з особняком і садом, які в 1952 р. були придбані округом. У 1998 році тут був заснований музей.

США Пам'ятки архітектури америка подорожі екскурсія історія вілла споруда ланшафт
comments powered by Disqus