Migranty
Там, де живуть українці

Вінвуд-Арт-Дистрикт в Америці

  • нд, 18 бер 2018
  • 190 переглядів

Не потрапили на щорічний «Базель Арт»? Не страшно: в Вінвуд-Арт-Дистрикті і без спеціальних заходів можна побачити достатньо об'єктів мистецтва. У цьому районі відкрито понад 70 галерей, п'ять музеїв, сім арт-комплексів, 12 арт-студій, п'ять ярмарків, і це не кажучи вже про «Вінвуд Уоллз». В даний час весь Вінвуд - це одна з найбільших в світі майданчиків для стріт-арту під відкритим небом і одне з найбільш хіпстерских місць в Майамі.

Район був оформлений саме як район мистецтва і культури не так давно, в 2003 р. Ініціаторами стали арт-дилери та художники, в числі яких був Марк Кутзее, який вже робив щось подібне в своєму рідному Кейптауні.

«Вінвуд Уоллз» були створені в 2009 р. для того, щоб розкрити пішохідний потенціал кварталу. І, треба сказати, принесли досить гучну славу Майамі в області графіті і стріт-арту. Художники з усього світу доклали руку до їхнього створення: тут попрацювали 50 художників з 16 країн. Потім проект став розростатися за рахунок муралей за межами кварталу, що покривали будівлі цілком, - так з'явилися Outside the Walls.

Почати огляд галерей, мабуть, варто з приватних колекцій. Спробуйте з Rubell Family Collection (заснована в Нью-Йорку в 1964 р, найбільша в світі колекція об'єктів сучасного мистецтва), Margulies Collection at the Warehouse (на відреставрованому ретроскладі) і World Class Boxing (названа в честь спортзалу, який раніше був у приміщенні , і де тренувалися боксери олімпійського рівня). Щоб познайомитися з творчістю найбільш видатних місцевих художників, таких як Ернан Бас і Глексіс Ново, варто заглянути в галереї Фредріка Шнітцер і Девіда Кастільо.

США Активний відпочинок відпочинок америка район мистецтво розвага
comments powered by Disqus