Migranty
Там, де живуть українці

Сувеніри з Австрії

  • пн, 26 бер 2018
  • 149 переглядів

В якості сувенірів з Австрії привозять вироби з кришталю «Сваровські», порцелянові дрібнички, музичні шкатулки, мініатюрні фігурки коней і характерних австрійських ведмедиків, дзвіночки на стрічках. І, звичайно, знамениті віденські солодощі. Популярна символіка із зображенням осіб, яких в Австрії дуже люблять і сувеніри з портретами знаменитих австрійців - від Штрауса до Моцарта.

Незгасним попитом користується алкоголь: вина, абрикосовий шнапс, бренді і лікер «Моцарт». На десерт - місцеві солодощі: наприклад, цукерки з оригінальною марципановою начинкою. З Інсбрука везуть тірольські капелюхи, з Відня - знамениті курильні трубки марки «Пітер Матцхольд». На блошиних ринках можна відшукати відмінні вінтажні вбрання і прикраси, східні килими і антикваріат. 

Найвигідніше отоварюватися на розпродажах: в грудні-січні і до кінця літа товари можуть дешевшати на 70%. При покупках на суму понад 75 EUR повертається ПДВ близько 13%. Повернення податку провадиться за наявності чека або прямо в аеропорту готівкою, або пізніше банківським переказом.

Зазвичай магазини відкриті з 8:00 до 18:30 (по суботах - до обіду), деякі закриваються на 1-2 години в середині дня. По неділях і під час національних свят все закрито. На курортах і в туристичних центрах торгові точки можуть працювати і до 21:00, а привокзальні заклади - до 23:00. Тютюнові вироби продаються тільки в спеціальних ліцензованих кіосках або автоматах.

Австрія Активний відпочинок подорожі купівля сувеніри
comments powered by Disqus