Migranty
Там, де живуть українці

Прогулянка по віденським виноградникам

  • пн, 26 бер 2018
  • 126 переглядів

Відень є єдиним в світі містом-мільйонером з економічно значущими показниками виноробства. Зі столичними виноградниками можна познайомитися, пройшовши за спеціальним туристичним маршрутом.

Відень є самостійним виноробним регіоном, культивована область міста охоплює понад 700 гектарів і обробляється близько 320 виноробами. Частина виноградників знаходиться поруч з Дунаєм і Віденським лісом, на схилах Каленберга, Нуссберга і Бізамберга, частина на півдні міста в Мауер. Віденський туристичний маршрут через виноградники проходить по доглянутим культурним ландшафтам в 19 окрузі, веде через виноградники східних схилів Віденського лісу від Нойштіфт-ам-Вальді до Нуссдорф. Між ними розташовані виноробний район Сіверінг, виноробне господарство Вин-Кобенцль і хойріген-містечко Грінцинг - обов'язкові складові віденської винної і хойріген-культури - і чудові оглядові майданчики з видами на місто і Дунай.

Віденський туристичний маршрут через виноградники простягнувся майже на десять кілометрів, які, звичайно, можна подолати в декілька заходів. Інформаційні стенди по шляху проходження нададуть мандрівникові цікаву і корисну інформацію про віденські вина.

Австрія Активний відпочинок екскурсія вино виноробство
comments powered by Disqus