Migranty
Там, де живуть українці

Дайвинг в Австрії

  • пн, 26 бер 2018
  • 156 переглядів

А Австрії можна не тільки освоювати гірські схили, вражатися архітектурою і відвідувати музеї зі скарбами мистецтва Західної Європи. Австрія - ще й відповідне місце, де можна поплавати з аквалангом, отримати заряд адреналіну і привести себе в форму після місцевих штруделів і марципанових цукерок.

Один з регіонів, куди можна відправитися за прісноводним дайвінгом - Залькаммергут, розташований всього в 30 км від популярного серед туристів Зальцбурга. Найбільші місцеві озера - Вольфганг-Зеє, Монд-Зеє, Траун-Зеє, Аттер-Зеє і Хальштеттер-Зеє. Їх глибина сягає 200 м, при цьому вода там прогрівається влітку до +25 .. + 27 ° С. По берегах озер розкидані маленькі, як в казці містечка з давньою історією та пам'ятками архітектури.

Сезон дайвінгу починається тут в березні, плавно переходячи в листопад. У різних місцях існують періоди обмеження занурень через нерест: вони завжди вказані в описах програм занурень. Сама програма, як правило, містить 1-2 занурення в день, а її складність визначається на місці вибором точок занурення на озерах - після реєстрації документів, що підтверджують рівень майстерності дайвера.

Для абсолютних новачків в дослідженні підводного світу місця для занурень підбираються спеціально з метою навчання і практики. Благо, прісноводні озера підходять для цього дуже добре.

Пропонуються кілька варіантів тривалості та комплектації програм. Повний турпакет може включати в себе всі необхідні складові: міжнародний переліт, розміщення, трансфери, харчування, роботу англо- і російськомовного інструктора, оренду обладнання, візову підтримку. Або ж можлива організація тільки спортивно-активної частини з зануреннями протягом 2-3 днів в складі екскурсійної, оздоровчої або ділової подорожі.

Австрія Активний відпочинок відпочинок плавання озера дайвинг
comments powered by Disqus