Migranty
Там, де живуть українці

Віза і митний контроль у Великобританії

  • пн, 26 бер 2018
  • 270 переглядів

Громадянам України для відвідин Великобританії потрібна віза. Не забудьте заздалегідь оформити страховий поліс на весь термін поїздки.

Ввезення і вивіз національної та іноземної валюти до 10 000 EUR дозволений без декларації. Суми, що перевищують цей ліміт, декларувати обов'язково. Туристам старше 17 років, що прибувають з держав, що не входять в ЄС, дозволено провозити до 100 сигарил (кожна вагою не більше 3 г), 200 сигарет, 250 г тютюну або 50 сигар (на вибір). Обмеження щодо алкоголю: міцне спиртне (більше 22%) - до 1 л, столові вина - до 2 л, інші напої міцністю менше 22% - до 2 л. Для туристів, які в'їжджають з країн Євросоюзу, правила змінюються: допустимі норми алкоголю збільшуються до 10 л міцних напоїв, 110 л пива, 90 л столового і 20 л кріпленого вина; дозволена кількість тютюнових виробів - 400 сигарил, 3200 сигарет, 3 кг тютюну або 200 сигар. Парфуми: дозволено провозити не більше 250 мл туалетної води і 60 мл духів. Загальна вартість товарів для особистого споживання - 145 GBP на людину. 

У Великобританії заборонено ввозити зброю, боєприпаси, наркотики, порнографію, отрути. Спеціальні дозволи потрібні для предметів, що володіють культурною або історичною цінністю.

Під забороною - продукти з м'яса і молока: конфіскують навіть коробку шоколадних цукерок. Як виняток можна ввозити дитяче або дієтичне харчування для людей з різними захворюваннями, але його вага не повинна перевищувати 2 кг.

Тим, хто їде до Великобританії з тваринами, доведеться підготувати ветсертіфікат міжнародного зразка і спеціальну ліцензію, а також налаштуватися на тривалий карантин. Вихованців, які відповідають вимогам програми PETS, впускають в країну без зволікання.

Обмеження і заборони на вивезення - такі ж, як і на ввезення. 

Велика Британія Транспорт віза транспорт таможня перевіз митниця
comments powered by Disqus