Migranty
Там, де живуть українці

Регіони і курорти Угорщини

  • чт, 29 бер 2018
  • 231 перегляд

Столиця - Будапешт, з першого погляду приголомшлива своєю вишуканою красою. Візитна картка древнього міста - будівля угорського парламенту, що увібрала в себе риси неоготики і французького боз-арту. Комусь вона нагадає архітектуру Лондона, комусь - розкішні венеціанські палаццо. Вдень тут можна прогулятися по коридорах і залах з екскурсією, а ввечері - помилуватися на ефектну ілюмінацію. Не менш знамениті і будапештські купальні, найбільш вражаюча з яких - Геллерт. Доповнюють картину старовинні квартали епохи бароко, палаци і храми з бронзовими куполами - свідки різних часів і подій, що злилися в портрет однієї з найкрасивіших європейських столиць.

Ще одне велике угорське місто - Дебрецен, друге після Будапешту за кількістю населення. Сюди їдуть, щоб прогулятися по парку «Надьyoрде», поправити здоров'я на термальних джерелах, дізнатися про історію краю в Музеї Дері. Заслуговує візиту і старовинне місто Печ, де як і в столиці змішалися епохи і культури. Церква Белвароші, мавзолей Ідріс Баба і бастіон Барбакан - сліди османського середньовіччя, собор Петра і Павла - яскравий зразок класицизму, Жолнаї - сучасний культурний кластер з цілим спектром можливостей для дозвілля.

Гордість Егера - самобутня архітектура, термальні джерела і чудові вина. Місто розцвіло в епоху бароко і зберегло пишність донині. Головна місцева визначна пам'ятка - монументальний замок з чудовим видом на місто, не менше вражають неокласична базиліка і чарівний Шашвар. Надихнувшись красою Егера, можна пуститися в окрему подорож по замках, яких в країні більше 3500.

Інтерес для туристів в Угорщині представляють не тільки екскурсійні, а й лікувальні центри. Сучасні готелі зі значним списком оздоровчих і спа-процедур побудовані на столичному острові Маргіт, в містечку Сегед, на озерах Хевіз і Балатон - там, де сама природа сприяє спокою і зціленню. 

Угорщина Активний відпочинок туризм відпочинок розваги курорти
comments powered by Disqus