Migranty
Там, де живуть українці

Фестиваль Sziget в Угорщині

  • чт, 29 бер 2018
  • 287 переглядів

Цілий тиждень виступів культових і молодих груп, море розваг, нові знайомства - не дарма Sziget вважається найяскравішою і масштабною тусовкою в усій Європі. У попередні роки він проходив в червні, а в 2017 пройшов з 9 по 16 серпня. Місце проведення фестивалю - беззмінний острів Обуда в Будапешті. Sziget у перекладі з угорської - «острів».

Перший фестиваль Sziget пройшов в 1993 р, зібравши безліч меломанів із сусідніх країн. У наступні роки кількість їх, як і виступаючих груп, стрімко збільшувалася, в минулому році на острів Обуда з'їхалися близько 500 тис. учасників з 100 країн. Фішка Sziget - його різножанровість: тут можна почути і важкий метал, і індастріал, і електроніку, і хардкор, і алжирські наспіви, і діджейську музику. У різні роки тут «відзначилися» The Prodigy, Placebo, Radiohead, The Offspring, Fatboy Slim, Lily Allen, The Subways.

Крім музики, фестиваль дивує культурними і спортивними заходами: гості дивляться фільми, змагаються, відвідують виставки, театри і цирк, вчать мови, беруть участь в благодійних марафонах, сперечаються в дискусійних клубах. Загалом, життя на Sziget кипить, причому цілодобово!

Свято не обходиться без алкоголю, самий «ходовий» напій - палінка - угорська фруктова горілка. З собою алкоголь проносити заборонено.

Угорщина Активний відпочинок спорт музика фестиваль концерт рок захід
comments powered by Disqus