Migranty
Там, де живуть українці

Термальні курорти Угорщини

  • пт, 30 бер 2018
  • 274 перегляди

Місто з королівським минулим, древній Вишеград, знаходиться на великій річці Дунай. Це місце відоме завдяки збереженим архітектурним пам'яткам і мальовничій панорамі навколо. Не дивно, що саме тут розташовані знамениті термальні курорти. Так що Вишеград - це ідеальне місце для поєднання екскурсійної програми з лікуванням на водах.

Дебрецен, друге за величиною місто країни, відоме як купальня з 1826 року, коли тут було відкрито перший басейн. Особливість цього курорту полягає в тому, що він знаходиться в оточенні прекрасного лісу. Тут же є аква-і зоопарки, Ботанічний сад та інші пам'ятки.

Тим, хто очікує від відпочинку на водах чогось особливого, обов'язково сподобається курорт Дьюла, чий термальний комплекс розташований на території парку, що оточує замок Алмаші.

Єдина підземна купальня Європи розташовується в місті Мішкольц-Тапольца. Спуститися туди можна прямо з холу чотиризіркового готелю.

Залакарош - один з наймолодших термальних курортів країни. Місто Шарвар, яке знаходиться на заході країни, відоме своїми термальними джерелами та історичними об'єктами, серед яких чудовий замок Надашді.

Курорт Харкань славиться унікальним складом води, яка має заспокійливі властивості і знімає стрес. Лікувальні води на озері Хевіз відомі з давніх-давен. 

Угорщина Активний відпочинок курорти купальні води термальні басейн
comments powered by Disqus