Migranty
Там, де живуть українці

Метрополітен Будапешту

  • пн, 16 кві 2018
  • 258 переглядів

Будапештський метрополітен - один з найстаріших у світі, а в континентальній Європі за віком він і зовсім поступається тільки стамбульському Тюнель. Прості станції без особливих прикрас (виняток -лінія M1), звичайні поїзди - підземка виконує суто практичні функції. Жителі міста дуже задоволені, так як станції прокладено між густонаселеними районами і прекрасно пов'язують їх з центром. Раді і туристи - зручно переміщатися між пам'ятками.

З 1896 по 1970 рр. Будапештський метрополітен складався з однієї лінії. З розвитком міста і зростанням його населення столична влада вирішила розширити мережу підземки, сьогодні в ній 4 гілки.

Вартість проїзду в метро така ж, як і на наземному транспорті. Квиток на одну поїздку коштує 350 HUF, він дає право на проїзд в межах однієї лінії протягом 80 хвилин. Щоб скористатися пересадкою (між двома лініями метро або метро плюс наземний транспорт) потрібно купити набір з двох квитків за 530 HUF. Перший компостують на вході, другий - на переході між станціями. Якщо в день планується здійснити більше 5 поїздок, вигідніше купити 24-годинний проїзний за 1650 HUF. Разові квитки необхідно компостувати, а добові - просто тримати при собі і пред'являти на вимогу контролерів. Дата закінчення дії на них вже вказана. Ціни на сторінці вказані на березень 2018 р

Квитки продають в автоматах (в меню часто є російська мова), розташованих в аеропорту, на вокзалах, станціях метро і великих зупинках. Оплата готівкою форинтами або банківськими картами. Метро працює приблизно з 4:30 до 23:30.

Угорщина Транспорт квитки метро транспорт ціни проїзд
comments powered by Disqus