Migranty
Там, де живуть українці

Пам'ятки біля станцій метро

  • пн, 16 кві 2018
  • 267 переглядів

Найбільший інтерес з туристичної точки зору в Будапешті являє лінія M1 довжиною всього 4,4 км. На скромному відрізку вмістилися аж 11 станцій, велика частина яких виходить на мальовничий проспект Андраші.

Всі станції жовтої гілки виконані в скромному стилі «під старовину». Потяги невеликі і складаються всього з 3 вагонів - більше платформа не вміщає. Жовта лінія дуже популярна серед туристів. Станція Bajcsy-Zsilinszky ut - найближча до знаменитої базиліки Св. Іштвана. Вийшовши на Vorosmarty ter, можна пройти до Музею терору. Hosok tere - біля площі Героїв, а Szechenyi furdo - за два кроки від купальні Сечені, зоопарку та замку Вайдахуняд.

Червона лінія М2 побудована між Будою і Пештом. Цей 10-кілометровий відрізок - важлива підземна магістраль, що з'єднує не тільки житлові райони, а й великі транспортні вузли: ж / д вокзали Делі, Келети і Центральний міський автовокзал (ст. М. Puskas Ferenc Stadion).

Лінія M3 (синя) примітна тим, що поряд зі станцією Corvin-negyed розташований Музей прикладного мистецтва, а неподалік від Kalvin ter - Угорський національний музей. Лінія M4 пов'язує великий «спальний» район Келенфьольд з центром Будапешту.

Угорщина Транспорт метро лінія траснспорт
comments powered by Disqus