Migranty
Там, де живуть українці

Проїзні квитки в Німеччині

  • пн, 16 кві 2018
  • 225 переглядів

Картка WelcomeCard - це квиток на 2, 3 або 5 днів в Берліні або Берліні та Потсдамі, який включає в себе необмежену кількість поїздок на всіх видах транспорту (у тому числі проїзд в / з аеропорту Тегель у Берліні), а також знижки 50% на вхід в ключові музеї, галереї, ресторани, клуби і інші місця, необхідні туристу.

Картка на 2 дня коштує 19,50 EUR (Берлін), 21,50 EUR (Берлін + Потсдам), а на 5 днів - 35,50 і 40,50 EUR відповідно. Купити її можна в будь-якому туристичному бюро (в тому числі, в аеропортах) або на оф. сайті.

Німецькі залізниці - Deutshe Bahn - передбачили знижки для подорожуючих в межах однієї федеральної землі і випустили спеціальні квитки - laender ticket. Квиток купується на 1-5 людей (чим більше, тим дешевше) і дозволяє подорожувати по Баварії з істотними знижками. Наприклад, квиток 2-го класу на одну людину на один день (з 9:00 до 3:00 наступного дня) коштує 23 EUR. Доплата за кожного наступного пасажира - 4 EUR. Відповідно, ціна квитка на двох - всього 27 EUR. Діти до 5 років подорожують безкоштовно, але тільки за умови, що вони їдуть разом з батьками, бабусею чи дідусем або опікунами. У разі, якщо ви хочете взяти з собою племінника, за нього доведеться заплатити як за дорослого.

Laender Ticket продаються в касах вокзалів, в туристичних офісах, в автоматах з написом DB (Deutsche Bahn), а також на офіційному сайті німецьких залізниць.

Угорщина Транспорт квитки транспорт проїзд потяг
comments powered by Disqus