Migranty
Там, де живуть українці

Готелі Німеччини

  • пн, 16 кві 2018
  • 83 перегляди

У Німеччині великий вибір всіляких варіантів розміщення туристів. Тут є готелі B & B, апартаменти, хостели і кемпінги, а також приватні квартири і будинки, які здають в оренду мандрівникам місцеві жителі. Німецькі готелі, як правило, повністю відповідають своїй «зірковості». Під «екскурсійні» зазвичай використовуються міські готелі рівня 3-4 *: стандартні номери і гарне харчування. Навіть готелі категорії 2 * приємно здивують станом номерів, чистотою і сервісом. Сніданки скрізь - шведський стіл, навіть в «двушках». Що стосується розеток, то в Німеччині вони точно такі ж, як в Україні, перехідник не потрібен.

Вартість розміщення в різних містах може відрізнятися. Найдорожчими вважаються Мюнхен, Франкфурт-на-Майні і Берлін. Зупинятися в маленьких містах традиційно дешевше, але і вибір житла помітно менший.

На гірськолижних курортах Німеччини мало готелів категорії 5 *, в основному 3-4 *. Тут практично немає готелів біля підйомників (потрібно користуватися «скі-басом»). Багато закладів - сімейні (за стійкою ресепшн стоять самі власники). «На водах» поширені готелі санаторного типу з дієтичним дробовим харчуванням; крім «трійок» і «четвірок» є і в усіх відношеннях розкішні «п'ятірки».

Для порівняння: розміститися в непоганому тризірковому готелі в Мюнхені обійдеться в 100-150 EUR на добу за номер на двох, а в Дрездені або Лейпцигу - в два рази дешевше, 50-70 EUR на добу. Ціни на хостели, в свою чергу, розрізняються не особливо: від 15 до 50 EUR за добу з людини, в залежності від умов. 

Німеччина Готелі проживання готелі сервіс
comments powered by Disqus