Migranty
Там, де живуть українці

Пляжі в Німеччині

  • ср, 18 кві 2018
  • 134 перегляди

Пляжі - не самий популярний вид відпочинку в багатій на пам'ятки Німеччині. Але, мандрівники все ж даремно обходять стороною пляжі Балтійського і Північного морів. Тут прекрасне цілюще повітря, а також приголомшливе піщане узбережжя з дюнами і соснами. Не дарма європейська аристократія і богема позаминулого століття любила відпочивати саме на німецьких морських курортах.

Курорт Преров, що знаходиться в Балтійському морі на півострові Фішланд-Дарс-Цінгст, відомий як відмінне місце для відпочинку вже близько 130 років. Пляж курорту має 5 кілометрів в довжину і 80 метрів в ширину і вважається одним з найкрасивіших у всій країні. Преров дуже добре підходить відпочиваючим з дітьми через абсолютно безпечний пологий вхід у воду.

Острів Узедом став популярним у богеми і аристократії ще в позаминулому столітті. Тут відпочивали багаті жителі Берліна, за що острів і отримав прізвисько «Берлінський курорт».

На Узедомі збереглося безліч старовинних курортних віл, що представляють прекрасні зразки курортної архітектури 19 століття. На острові розташовується найдовша в Європі набережна - її довжина цілих 8 кілометрів. Практично на всіх пляжах пологий вхід у воду.

Німеччина Активний відпочинок курорт пляж узбережжя море
comments powered by Disqus