Migranty
Там, де живуть українці

Національний авіаперевізник Великобританії "British Airways"

British Airways Plc, Waterside, PO Box 365, Harmondsworth,UB7 0GB.
  • пт, 16 лют 2018
  • 487 переглядів

British Airways plc (Брітіш Ейрвейз; Британські авіалінії; LSE: BAY) - найбільша авіакомпанія і національний авіаперевізник Великобританії, одна з найбільших в Європі. Основні пересадочні вузли - Хітроу та Гетвік. British Airways має ліцензію типу А, тобто має право на перевезення пасажирів, вантажів і пошти на літаках з 20 і більше пасажирськими кріслами. British Airways - член авіаційного альянсу Oneworld.

8 квітня 2010 року British Airways оголосила про злиття з Iberia Airlines в International Airlines Group.

Авіакомпанія British Airways виконує щоденні прямі безпересадочні перельоти за маршрутом Лондон-Київ-Лондон. Рейс Київ-Лондон авіакомпанія British Airways виконує з терміналу D аеропорту Київ-Бориспіль (KBP) до лондонського аеропорту Лондон Хітроу (LHR), що надає можливість вибору для пасажирів: авіакомпанія МАУ виконує переліт з Борисполя в аеропорт Gatwick Airport / Гетвік (LGW).

Квиток включає одне місце зареєстрованого багажу до 23 кг. За 24 години до вильоту на сайті Брітіш Ейрвейз є можливість пройти онлайн реєстрацію і вибрати вільне місце в салоні.

Велика Британія Пасажирські перевезення Вантажні перевезення великобританія авіакомпанія British Airways https://www.britisha...
comments powered by Disqus